KAEÜ Yönetimi Kitap Fuarını Gezdi

Güncel 21 Eylül 2018 14:53
Videoyu Aç KAEÜ Yönetimi Kitap Fuarını Gezdi
A
a

Ahilik Haftası etkinlikleri kapsamında Kırşehir’de 3.sü düzenlenen kitap fuarını, 20 Eylül 2018 tarihinde Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Gökbel, Genel Sekreter Mehmet Zeki Küçük ve beraberindeki heyet gezdi.

Ahilik Haftası etkinlikleri kapsamında Kırşehir’de 3.sü düzenlenen kitap fuarını, 20 Eylül 2018 tarihinde Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Gökbel, Genel Sekreter Mehmet Zeki Küçük ve beraberindeki heyet gezdi. Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği tarafından açılan kitap ve tanıtım standını da ziyaret eden heyet, personelimizden fuar ile ilgili bilgi aldı. 
Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürü Necmettin Erkan ile Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Gökbel, fuar alanında masa tenisi oynayarak etkinliklere katıldılar. Etkinlikler kapsamında düzenlenen masa tenisi müsabakalarında Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürü Necmettin Erkan, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Gökbel ve Genel Sekreter Mehmet Zeki Küçük dereceye girenlere ödüllerini verdiler.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri