İYİ Parti’den Kırşehir Milletvekili Aday Adaylığını Açıklayan Asaf Kayaoğlu, “Biz İktidara Talibiz” dedi

Güncel 4 Mayıs 2018 18:04
Videoyu Aç İYİ Parti’den Kırşehir Milletvekili Aday Adaylığını Açıklayan Asaf Kayaoğlu, “Biz İktidara Talibiz” dedi
A
a

24 Haziran 2018 Tarihinde Yapılacak Seçimlerde, İyi Parti’den Kırşehir Milletvekili Aday Adaylığını Açıklayan Asaf Kayaoğlu, “Biz İktidara Talibiz”Dedi.

Asaf Kayaoğlu, İyi Parti’den Aday Adaylığını

Açıkladı

İyi Parti İl Binasında aday adaylığını açıklayan, 1996- 2005 yılları arasında Kırşehir Belediyesi’nde Fen İşleri Müdürü olarak görev yapan İnşaat Mühendisi Asaf Kayaoğlu, İktidara Talip olduğunu söyledi. 24 Haziran seçimleri için göreve talip olduğunu söyleyerek aday adaylığını açıklayan Kayaoğlu, İl Başkanlığı Binasında açıklamalarda bulundu.

“BU ŞEKERLER KİME GİDECEK”

Şeker Fabrikalarının satılmasıyla alakalı tepkisini dile getirerek konuşmasına başlayan Kayaoğlu, “Kırşehir olarak 280 milyon ihale edilerek cezaevi yatırımı alındığı bu ihalenin doğrudan temin usulüyle ihale kanununa aykırı olarak verilmiştir. Türkiye genelinde bu şekilde usulsüz verilen ihale miktarı 46 milyar dolar. Buna hiç bir muhalefet itiraz etmedi” dedi.

“SEÇİME GİRİLMEMESİ İÇİN MÜCADELE ETTİLER AMA 24 HAZİRAN AKŞAMI PARTİMİZ DUR DİYECEK”

“Yargı kanun hepsi kendisi olan iktidara muhalefet edende yok, çünkü bu zaman kadar iktidara yürüyen bir muhalefet çıkmadı.  İYİ partinin kurulmaması için elinden gelen her şeyi yapan iktidar seçime girilmemesi için mücadele ettiler ama 24 Haziran akşamı partimiz dur diyecek. Bu devletin bakanı çıkıp atanamayan öğretmen ilgi çekmek için intihar etti diyor, bunu içimize sindiremiyoruz. Biz iktidara talibiz, bu yolda bize verdiğiniz destek için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YAPILAN VAATLER ŞEKİL DEĞİŞTİRİYOR, MİLLETİN ÖNÜNE SUNULUYOR

Yapılan vaatlerin şekil değiştirilerek milletin önüne sunulduğunu söyleyen İyi Parti İl Başkanı Müfit Göçen, “Hava alanı, yol gibi vaatler tekrar gündeme geliyor. Gelişmek isteyen Kırşehir, sadece belirli noktaların güzelleşmesiyle kaldı. Öğrenciler mezun olduğu okulun bulunduğu şehirde kalırken, Ahi Evran üniversitesinden mezun olanlar Kırşehir’de kalmıyor. Binalar yıkılıp tekrar yapılıyor. İhtiyaç olan binalar istihdam oluşturmuyor” dedi.

“ŞEKER FABRİKASININ KİME VE NİYE SATILDIĞINI MİLLET MERAK EDİYOR”

“Ak Parti ve etrafından ses çıkmıyor. İyimi yaptınız, iyi yaptıysanız izah edin destekleyelim,  kötü yapıldıysa gelin beraber konuşalım engel olalım, yine ses yok. Ses de çıkmayacak çünkü belli makamlarda oturmak istiyorlar. Kırşehir’in menfaatini düşünmüyorlar”

“ÜLKEDEKİ ZORLUKLAR İÇİN KURULAN BİR PARTİYİZ”

“Yeni bir ışık olarak doğan bir partiyiz, Ülkedeki zorluklar için kurulan bir partiyiz, hiç bir siyasi partinin devamı değiliz, bizler hepimiz her siyasi görüşten insanların bu bayrağa hayran ve canını vermeye hazır insanlardan oluşan bir partiyiz.  Kırşehir’den adaylarımızı açıklamaya başladık, Asaf Kayaoğlu arkadaşımıza çok teşekkür ediyoruz, bizimle omuz omuza verdi bunun için kendisine müteşekkirim dedi. Biz kendisiyle yıllardır çalıştık en ufak kırıcı bir hareketimiz olmadı,  Memleketim için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

“EN ZORLUSUNU SEÇEREK ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYMUŞTUR”

İlk defa seçime giren parti olarak iktidara yürüdüğünü söyleyen Merkez İlçe Başkanı Nuri Araz ise, “hedefe bir yürüyen insanlarımıza ve Asaf Kayaoğlu arkadaşımıza teşekkür ediyorum. Ülkenin bütün sistemlerini çökertmiş bir iktidara karşı tek yumruk olan insanların topluluğunda Asaf Kardeşimiz en zorlusunu seçerek elini taşın altına koymuştur”
İyi Parti’den Aday Adaylığını açıklayan Asaf Kayaoğlu Kimdir?
1970 Mucur doğumlu. İlk ve orta öğrenimimi Kırşehir’de, lise öğrenimimi Nevşehir’de tamamladıktan sonra 1992 yılında Akdeniz Üniversitesinden İnşaat Mühendisi olarak mezun oldu. 1994-1996 yılları arasında Kastamonu Belediyesi ve 1996-2005 yılları arasında Kırşehir Belediyesi’nde İnşaat Mühendisi ve Fen İşleri Müdürü olarak görev yaptı. 2005 yılından beri Özel sektörde çalışıyor. Evli ve iki çocuk babası.
 
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri