İlçe Milli Eğitim Müdürleri İle Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İlçelerimiz 5 Ekim 2017 17:10
Videoyu Aç İlçe Milli Eğitim Müdürleri İle Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
A
a

Her ay olağan olarak İl Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz başkanlığında yapılan İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı, Kırşehir Merkez Öğretmenevi toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Gerçekleşen toplantıya, İl Milli Eğitim Müdürümüz Şevket Karadeniz’in yanı sıra Müdürlüğümüz yöneticileri ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldı.
 2017 – 2018 Eğitim öğretim yılının başlamasına müteakip yapılan toplantı, İl Müdürümüz Şevket Karadeniz’in başkanlığında devam eden toplantıda, okul-veli ilişkisinin sağlanması, çocuklarımıza verilen eğitim ve öğretimin daha üst seviyeye çıkartılması ve başarının artırılması konusunda görüşmeler yapıldı. Mevcut durum ve ulaşılması gereken hedefler konusunda değerlendirmeler yapıldı.
             Destekleme ve Yetiştirme Kursları hakkında görüşülmesi, Tasarruf Tedbirlerine riayet edilmesi, Okul Sütü programının takip edilmesi, Bağımlılıkla Mücadele edilmesi konularında görüşmeler yapıldı.
Ayrıca İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz ilçeleri hakkında İl Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz’e bilgi verdiler.
           Milli Eğitim Müdürü Karadeniz,  İlçe Milli Eğitim Müdürlerine teşekkür etti. Görüş ve temenni bölümünden sonra değerlendirme toplantısı sona erdi
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Kırşehir'in Güncel Haberleri