İl Sağlık Müdürlüğü’nden Vali Necati Şentürk’e Ziyaret

Güncel 17 Ocak 2018 14:36
Videoyu Aç İl Sağlık Müdürlüğü’nden Vali Necati Şentürk’e Ziyaret
A
a

Kırşehir İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Suat Türkoğlu, Sağlık Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Oktay Bağdatoğlu, Kamu Hastaneleri Başkanı Yrd. Doç. Dr. Mustafa Avcu, Başkan Yardımcıları Serdar Duru, Cuma Köysüren, AEÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Figen Tuncay, başhekim yardımcıları ve hastane yöneticileriyle beraber Kırşehir Vali Necati Şentürk’ü ziyaret etti.

Vali Necati Şentürk, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, hasta ayırt etmeden herkese aynı şekilde yaklaşarak kaliteli sağlık hizmeti verildiğini söyledi.
Sağlık görevlilerinin hastalara güler yüzle yaklaşmasının hasta sağlığı açısından önemine değinen Vali Necati Şentürk, “Hastane yöneticilerimiz ve sağlık personelimiz modern ve teknolojik cihazların kullanıldığı hastanemizde hastalara en kaliteli şekilde sağlık hizmeti verme gayretindeler. Hastanemizde vatandaşlarımıza iyi davranmak, onlara güler yüz göstermek hastalarımıza moral verir. Hastalarımıza en iyi ve en kaliteli sağlık hizmeti vermek için hastane personelimiz tüm gücüyle çalışmaktadır. Devletimiz sağlık alanında yapmış olduğu yatırımlarla sağlık hizmetinin kalitesini daha kaliteli bir hale getirmiştir. Bu vesileyle, hastane idarecilerimize görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi.
İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Suat Türkoğlu, daire başkan ve yardımcıları ile Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi idarecilerinin yer aldığı ziyaret, yapılan sohbet ile sona erdi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri