İl Sağlık Müdürlüğü’nde Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Güncel 28 Haziran 2018 15:34
Videoyu Aç İl Sağlık Müdürlüğü’nde Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
A
a

Kırşehir Sağlık İl Müdürü Uzm. Dr. Suat Türkoğlu ve İl Sağlık Müdürlüğü’nde görevli idareci ve personellerin katıldığı “Genel Değerlendirme Toplantısı” 26 Haziran 2018 tarihinde gerçekleşti.

Gerçekleştirilen toplantıda kurumu hedefleri, hizmetleri, idari konuları ve iş ve işleyişleri görüşülerek, hizmet kalitesini artırmak amacıyla tüm kurum çalışanlarıyla karşılıklı istişarelerde bulunuldu.

Sağlık İl Müdürü Uzm. Dr. Suat Türkoğlu katılımı ile gerçekleştirilen değerlendirme toplantısında, taşeron yasasının getirdikleri ve yapılacak işlemler, akılcı ilaç ve farmakovijilans saha çalışmaları, sağlıkta yeni düzenlemeler ve yasa değişikliklerinin getirdikleri, sağlığın geliştirilmesi ve 2018 yılı beklentileri, halk sağlığı hizmetleri ve illerden beklentiler, acil sağlık hizmetleri ve 2018 vizyonu, kamu hastanelerinin mali planlaması ve stok yönetimi, performans ve ek ödeme sisteminde planlanan değişiklikler gibi birçok konuda değerlendirmeler yapıldı.

Halkın sağlığına daha iyi hizmet etme ve sağlık çalışanlarının memnuniyetinin arttırılması için düzenlenen toplantı verimli geçti. 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri