İl Özel İdaresi Köylerin Altyapı Problemlerini Çözmeye Devam Ediyor

Güncel 27 Şubat 2018 16:08
Videoyu Aç İl Özel İdaresi Köylerin Altyapı Problemlerini Çözmeye Devam Ediyor
A
a

Kırşehir İl Özel İdaresi tarafından devam eden kanalizasyon hattı yapım çalışmalarını ve diğer çalışmaları yerinde incelemek üzere İsahocalı, Deveci, Köşker, Alişar, Yaylaözü ve Hashüyük Köylerini ziyarette bulunan Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı Alptekin Demir, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Ahmet Bayır ile birlikte İncelemelerde bulundu

Kırşehir İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından sürdürülen alt yapı ve kanalizasyon çalışmaları, nüfus bakımından yoğun olan köylerden başlayarak peş peşe yerinde inceleyen Genel Sekreter Yardımcısı Demir, " İçme suyu ve kanalizasyon hatlarının yenilenerek çağdaş ve sağlıklı bir altyapı sisteminin oluşturulduğunu ve çağa uygun, modern ve vatandaşlarımızın daha sağlıklı bir ortamda yaşamaları için başladığımız projede ciddi ilerlemeler kaydediyoruz. Kanalizasyon çalışmalarından zarar görmüş yolların kışlık bakımını yapan ekipler, çalışmalar kapsamında stabilize ve serme yaparak yolun çamurlaşmasını önlemek için gerekli önlemleri aldı. Mevsim şartlarının elverdiği ölçüde çalışmalarına devam edecek olan ekipler, benzer çalışmaların diğer köylerde de aralıksız devam edecek” açıklamasını yaptı.
Köyde yapılan hizmetten memnun kalan Deveci Köyü Muhtarı Haydar Türkmenoğlu ise, "Köyümüzdeki hizmetlerden dolayı şahsım ve köyde yaşayan vatandaşlarımız adına; başta Sayın Valimiz Necati Şentürk 'e, Genel Sekreterimiz Bektaş Aydoğan'a ve Kırşehir İl Özel İdaresi personeline ayrı ayrı teşekkür ediyorum." dedi.
İncelemeler sırasında Genel Sekreter Yardımcısı Alptekin Demir’e Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Ahmet Bayır eşlik etti.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri