İl Özel İdare’den Spora 500 Bin Liralık katkı

Güncel 8 Ocak 2018 14:58
Videoyu Aç İl Özel İdare’den Spora 500 Bin Liralık katkı
A
a

Kırşehir İl Özel İdaresi Kırşehir Belediyespor’a 500 bin liralık katkıda bulundu.

Kırşehir İl Özel İdaresi tarafından Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi'nde (BAL) 6. Grup'ta yer alan Kırşehir Belediyespor’a 500 bin Lira maddi destek verildi.

Kırşehir Belediyespor’a destek olmak için il protokolü düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

İl Özel İdaresi binasında düzenlenen toplantıya Kırşehir Valisi Necati Şentürk, Milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya,Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci,AK Parti İl Başkanı  Muzaffer Aslan,İl Genel  Meclis Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu,İl Özel İdare Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan,Genel Sekreter Yardımcıları,İl Genel Meclis Üyeleri,Birim Müdürleri ve Kırşehir Belediyespor Kulüp Başkanı  Veli Şahin  katıldı.

Kırşehir Belediye spor başkanı Veli Şahin,. Kırşehir Belediyespor’da hedef ,zirveyi zorlamak ve 3-5 yıl içerisinde profesyonel liglerde taşımak olduğunu belirtti.

Kırşehir Milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya,Kırşehir Belediyespor için Ankara’dan her türlü desteği vermeye devam edeceklerini söyledi.

Kırşehir sporun her zaman yanında olduklarını ve bundan sonrada amatör sporu desteklemeye devam edeceklerini belirten İl Genel Meclis Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu ,”İl genel meclis üyelerinin il ve ilçe genelinde gayretli çalışmaları neticesinde birçok gelişme kaydedildi. Meclis olarak Kırşehir Belediyesporumuz’a çok önem veriyoruz. Bu nedenle de 2018 yılında da onlara hizmet etmek için 500 bin TL katkıda bulunduk.Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Toplantı çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri