İl Müftüsü Yaman' a Ziyaretler Devam Ediyor

Güncel 11 Temmuz 2018 13:42
Videoyu Aç İl Müftüsü Yaman' a Ziyaretler Devam Ediyor
A
a

Kırşehir İl Telekom yöneticisi Ahmet Özdoğan, Kırşehir İl Müftüsü Mehmet Yaman'ı ziyaret etti.

               
Gerçekleşen ziyarette, Kırşehir' e İl Müftüsü olarak atanan Mehmet Yaman’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren Özdoğan İl Müftüsü Mehmet Yaman' a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirerek çalışmalarında başarılar diledi. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette İl Müftüsü Mehmet Yaman'da ziyaretlerinden dolayı İl Telekom yöneticisi Ahmet Özdoğan teşekkür etti.
CİHANNÜMA DERNEĞİ YÖNETİCİLERİNDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Kırşehir Cihannüma Derneği Başkan ve yöneticileri, İl Müftüsü Mehmet Yaman'ı ziyaret etti.
Gerçekleşen ziyarette, Kırşehir' e İl Müftüsü olarak atanan Mehmet Yaman’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren Cihannüma Derneği Başkanı Ali Gümüş ve yönetim kurulu üyeleri İl Müftüsü Yaman' a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirerek çalışmalarında başarılar diledi. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Kırşehir İl Müftüsü Mehmet Yaman'da ziyaretlerinden dolayı Cihannüma Derneği Başkan ve yöneticilerine teşekkür etti. Ziyaret sonrası dernek yöneticileri İl Müftüsü Mehmet Yaman' a tablo hediye etti.
KIRŞEHİR ZİRAAT BANKASI YÖNETİCİLERİNDEN DE İL MÜFTÜSÜ MEHMET YAMAN'A ZİYARET
Kırşehir Ziraat Bankası Merkez Şubesi Müdürü Alper Tütüncü ile Bölge Müdürü Recep Özdemir, İl Müftüsü Mehmet Yaman'ı ziyaret etti.
                Gerçekleşen ziyarette, Kırşehir' e İl Müftüsü olarak atanan Mehmet Yaman’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren Kırşehir Ziraat Bankası Merkez Şubesi Müdürü Alper Tütüncü ile Bölge Müdürü Recep Özdemir, İl Müftüsü Yaman' a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirerek çalışmalarında başarılar diledi. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette İl Müftüsü Mehmet Yaman'da ziyaretlerinden dolayı misafirlerine teşekkür etti. (Haber Merkezi)
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri