İl Müdürü Emre Aslan’dan Temsilci Gençlere Ziyaret

Spor 7 Ekim 2017 10:37
Videoyu Aç İl Müdürü Emre Aslan’dan Temsilci Gençlere Ziyaret
A
a

Kırşehir merkez ve köy okullarında eğitim gören Lise ve Ortaokuldaki öğrencilerin sesi olmak üzere gençlik temsilcisi olarak seçilen gençler ile gençlik merkezi konferans salonunda bir araya gelindi.

Gençlik Merkezi’nde toplanan gençlere; Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve Kırşehir Gençlik Merkezlerinin yapmış olduğu proje, etkinlik, faaliyet ve eğitimler konusunda geniş çaplı bilgilendirmelerde bulunuldu.
Gençlik Temsilcilerine, interaktif sunumunda yeni fikirler ve faaliyetler konusunda neler yapılabilir, ne tür etkinlikler de görev alınabilir, sosyal sorumluluk projeleri gibi, yeni eğitim öğretim döneminde de Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından uygulanacak olan projelerin yanında gençlerin yerel projeler üretmeleri üzerine çalışmalar yapılması gibi konular değerlendirildi.
Toplantıdan sonra Okul Gençlik Temsilcilere piknik etkinliği düzenlenerek güzel vakit geçirmeleri sağlandı. Etkinlik, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan’ın Temsilci gençleri ziyaret edip, sohbet etmesinin ardından son buldu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Kırşehir'in Güncel Haberleri