İki şehirden ortak UR-GE projesi

Güncel 21 Nisan 2018 14:49
Videoyu Aç İki şehirden ortak UR-GE projesi
A
a

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) ile Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası tarafından ortak Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi (UR-GE) Projesi hazırlandığı bildirildi.

KTSO'dan yapılan yazılı açıklamada, oda konferans salonunda düzenlenen toplantıda Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası yetkilileriyle istişare toplantısı yapıldığı belirtildi.

Ekonomi Bakanlığı bünyesinde hazırlanan UR-GE projesinin tarım üretimi ve ürünleriyle ilgili olduğu vurgulanan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"UR-GE projelerinde uzman Zeynep Boysan ve Kerem Boysan’ın bilgilendirme yaptığı toplantıya Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mehmet Aydın, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Yılmaz, Genel Sekreterimiz Pınar Demir ile Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Celal Kaplan, Genel Sekreter Ahmet Şerbetçioğlu, yönetim kurulu üyeleri ve ilgili personeller katıldı. Kırşehir ve Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odaları ortak olarak tarım ve tarım ürünleri hakkında Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi Projesi düzenleyecektir. Projenin iki kente olumlu katkıları olması amaçlanmaktadır. İlgili hazırlıklar önümüzdeki günlerde de devam edecektir." (AA)

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri