Huzurevinden TBMM’ye ziyaret

Güncel 13 Mart 2018 16:32
Videoyu Aç Huzurevinden TBMM’ye ziyaret
A
a

Kırşehir Huzurevi ve Mucur Hayrettin Ekim Huzurevi Ankara İli T.B.M.M ve A.S.P.B. Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü Ziyareti

Kırşehir Huzurevi ve Mucur Huzurevi Kuruluş Müdürleri Fatih Göçer ve Tural Deveci eşliğinde Huzurevi sakinleriyle birlikte T.B.M.M.’ni ziyaret ederek AK Parti Kırşehir Milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya ile görüşme yaptılar.
      
Milletvekilleri ile bir araya gelen Huzurevi sakinleri çok mutlu ve memnun olduklarını ve siz büyüklerimizin bize rehberlik ve ışık olduklarını söylediler. Vekiller, bu ziyaretin kendilerini onurlandırdığını ve Vatanımız ve Milletimiz için her zaman hizmet edeceklerini ve durmak yok çalışmaya devam edeceklerini ifade ettiler. Vekiller, Huzurevi sakinlerini T.B.M.M.’ni gezdirerek hep beraber mecliste güzel bir öğlen yemeği yediler.
      
Türkiye Büyük Milleti Meclisi ziyaretinin ardından Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Engelli ve Yaşlı hizmetleri Genel Müdürü İshak Çiftçi ile kısa bir ziyaret gerçekleşti. Genel Müdür  Huzurevi sakinlerini ile bir araya gelince sizleri görmek beni onurlandırdı, sizlere Hizmet etmek ve sizlerde burada görmek beni çok mutlu etti dedi.
      
Huzurevi sakinleri Ankara İline olan bu ziyaretin kendilerini memnun ve mutlu ettiğini ifade ederek vekillerin ve Genel Müdürün ilgi ve alakalarından dolayı çok memnun kaldıklarını ve bu ziyaretlerin, kendilerini onurlandırdığını söylediler.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri