Huzurevi Sakinlerinden Başkan Bahçeci’ye ziyaret   

Güncel 24 Mart 2018 11:46
Videoyu Aç Huzurevi Sakinlerinden Başkan Bahçeci’ye ziyaret   
A
a

Huzurevi Sakinlerinden Başkan Bahçeci’ye ziyaret   


Kırşehir Huzur evi sakinleri Yaşlılar Haftası nedeni ile Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’yi makamında ziyaret etti. 
Başkan Bahçeci, Yaşlılar Haftası Münasebetiyle büyüklerimiz ziyaretimize geldi, büyüklerinin duasını alamayan bir nesilin işi rast gitmez, Rabbim hepsine sıhhat afiyet versin inşallah.  
Ziyarette bir konuşma yapan Başkan Bahçeci Yaşlılar Haftanız kutlu olsun. Her zaman büyüklerimizin başımızın üstünde yeri var. Böyle bir hafta ile ilgili bir farkındalık oluştu. Allah sağlık sıhhat versin. Devletimiz çok önemli mesafeler kat etti bu alanda. Huzurevlerimiz bakımevlerimiz buralarda gönül ister ki sayısı artmasın ama ihtiyaç olduğunda tabiki Allah eksikliğini de göstermesin. Yaşlılarımızın  güvenle, huzur içinde olması lazım.  
Kırşehir’imizdeki huzur evlerimizde çok güzel bundan dolayı da İl Müdürümüzü, huzurevi müdürümüzü ve müdür yardımcılarımıza ve bütün arkadaşlara teşekkür ediyoruz. Geldiğimizde bizlerde ziyaret ettiğimizde sorduğumuzda memnun olduklarını söylüyorlar. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Bu hizmetler çok önemli, güçlü devlet olabilmek sosyal devlet olabilmek, adil adaletli devlet olabilmek bu yollardan geçiyor. Yaşlılarınıza ve büyüklerinize bakamazsanız, engellinize sahip çıkamazsanız , eskiden bunların hiç biri yoktu. Türkiye farklı bir ülke idi.  Şimdi ise Cumhurbaşkanımızın bu konudaki hassasiyeti çok yüksek. Cumhurbaşkanımızın Yaşlılara yaptıkları bile Allah bilir ama cennete götürür diye düşünüyorum dedi.  
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri