Hüsnü Arıöz: “ Minik Eylül ve Leylamız İçimizi Yaktı”

Güncel 5 Temmuz 2018 18:41
Videoyu Aç Hüsnü Arıöz: “ Minik Eylül ve Leylamız İçimizi Yaktı”
A
a

Kırşehir Yeni Aşıkpaşa Gazetesi sahibi Hüsnü Arıöz , katledilen minik Eylül ve minik Leyla’nın tüm Türkiye’nin ciğerini yaktığını ifade etti.

. Kırşehir Yeni Aşıkpaşa Gazetesi Sahibi  HüsnüArıöz yayınladığı mesajda:  Kaybolan, kaçırılan, acımasızca öldürülen çocuk haberlerinin gündemi kararttığı bir dünyada yaşıyoruz. Maalesef Ankara Polatlı’da bir yavrumuz vahşice katledildi. Bir kez daha insanlığın, vicdanın, merhametin toprağa gömüldüğüne şahit olduk. Yine yüreklerimiz parçalandı. Bu cahiliye vahşetine ve sapkınlığına karşı adalet mutlaka tecelli edecektir. Biz inanıyoruz ki herkes, çağının şahidi ve sorumlusu olarak; iyiliği, emaneti, adaleti ayakta tutma ve kötülükleri bertaraf etme adına yapıp-yapmadıklarından ahirette hesaba çekilecektir
Devletin bu konu ile ilgili en ağır işlemi uygulamasını temenni ettiğini belirten Hüsnü Arıöz;
Devletimizin bu konuda sessiz kalmayacağını ve Her türlü tehlike, istismar ve şiddetten korunması için seferber olacağına inanıyorum. Devletimizin bu suçları en ağır şekilde cezalandıracağına yürekten inanıyor ve temenni ediyoruz. Başta yavrularımızın aileleri olmak üzere, vicdanı sızlayan herkese başsağlığı diliyor, bir daha böyle acılar yaşamamamızı diliyorum." ifadelerini kullandı.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri