Hilmi Gökçınar, Ankara Siyasi Temsilcileri İçin Tebrik Mesajı Yayınladı

Güncel 26 Haziran 2018 17:18
Videoyu Aç  Hilmi Gökçınar, Ankara Siyasi Temsilcileri İçin  Tebrik Mesajı Yayınladı
A
a

Kırşehir Federasyonu Başkanı Hilmi Gökçınar 24 Haziran ‘da gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı ve 27.Dönem Milletvekilliği seçimleri sonucu Ankara’da seçilen Kırşehirli milletvekilleri için memnuniyetini dile getirdi.

Ankara ‘da açıklanan seçimler sonucunda AK Parti’den seçilen Hacı Turan, Arife Polat Düzgün, Cumhuriyet Halk Partisin’den (CHP) Yıldırım Kaya, Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) Sadir Durmaz’ı, Nevin Taşlıçay’ı tebrik ederek kutlama mesajı yayınladı. Başkan Gökçınar yayınladığı mesajında şunları kaydetti:

“Ankara’daki Kırşehirlileri temsil eden bünyesindeki dernekleri ile birlikte Ankara’nın en önemli çatı sivil toplum örgütü olan Kırşehirliler Federasyonu’muz kurulduğu günden bu yana birçok faaliyetinin yanında Ankara siyasi temsilcilerimizin olması gerektiğini her platformda ifade etmiş ve bu anlamda bünyesindeki kurullarıyla birlikte ciddi çalışmalar yürütmüştür. 24 Haziran günü Yapılan seçim sonucunda Ankarada üç bölgede Kırşehirli vekillerimizin seçilmesi Ankara’da yaşayan biz Kırşehirlileri memnun ve mutlu etmiştir.Bu dönemde federasyon olarak parti ayrımı yapmadan Yeni seçilen vekillerimizle ,millet ve memleket yararına birlikte ciddi çalışmalar yapacağımıza inancım tamdır. Bu sebepten ötürü Ak partiden seçilen Hacı Turan beyi, Arife Polat düzgünü, Cumhuriyet Halk Partisinden Yıldırım Kaya’yı, Milliyetçi Hareket partisinden Sadir Durmaz’ı, Nevin Taşlıçay’ı tebrik ediyor, başarılar diliyorum diyerek sözlerini sonlandırdı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri