Hiç Bir Şey Eskisi Gibi Değil Artık

Güncel 13 Ocak 2018 15:33
Videoyu Aç Hiç Bir Şey Eskisi Gibi Değil Artık
A
a

Ak Parti Kırşehir Milletvekili Av. Salih Çetinkaya Kırşehir’in Akpınar ilçesine bağlı köylerde ziyaretlerde bulundu.

Köylere yapılan hizmetleri incelemek ve eksik kalan hizmetleri yerinde görmek üzere İlçe ve köy ziyaretleri yaptıklarını belirten Çetinkaya kısa açıklamalarda bulundu.
Hiç Bir Şey Eskisi Gibi Değil
Milletimize hizmetkar olmak için çıktığımız bu hizmet yolunda hiçbir şey eskisi gibi değil artık. AK Parti Türkiye’nin çehresini değiştirdi. Yıllarca heba edilen kaynaklar gerçek sahibi olan halka akmaya başladı. Halkımızdan aldığımız vekâletle, Sayın Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan’ın liderliğinde “Durmak Yok Yola Devam” düsturuyla gece gündüz demeden Ülkemize, İlimize, halkımıza daha fazla hizmet götürebilmenin arayışı içerisinde olduk ve aynı anlayış içerisinde olmaya devam edeceğiz.
Hizmette Asla Sınır Tanımadık
Bunları yaparken tek başımıza değildik ifadelerini kullanan Çetinkaya ‘’Halkımızın bize olan güveni ve inancı da, bizimle birlikteydi. Birlikte başardık. Birlikte inşa ettik. Daha büyük, sorunları çözülmüş ve geleceğe daha güvenle, umutla bakan bir Türkiye olduk. Halkımızın gücü, bizim de gücümüz oldu. Hizmette ve başarıda sınır tanımayan bir anlayış içerisinde çalışmalarımız hız kesmeden devam edecektir’' dedi.
1000
icon
ah vekilim 15 Ocak 2018 08:12

birde akraba atamalarından vazgeçilse..bu partiye hizmet etmiş gerektiğinde eşini çocuğunu unutmuş davası için gecesini gündüzüne katmış kişileri bir kenara da kırılmış beklettiniz nerde partiyi bilmez sonradan yama olmuş kişileri atadınız vekilim...sizle yola başlamış sizle koşturmuş dava insanlarını da unuttunuz ..yolda bulduklarınızı yola başladıklarınızla değiştiniz sayın vekil...allah yolunuzu acık etsin sayın vekilim...sizi seviyoruz lakin unutmayın ahdı vefayı..

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri