Hastalara Kitap Okuyarak Moral Veriyorlar

Güncel 3 Şubat 2018 13:26
Videoyu Aç Hastalara Kitap Okuyarak Moral Veriyorlar
A
a

Kırşehir Cacabey Gençlik Merkezi tarafından Kitap Okuma Halkaları Projesi kapsamında Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören hastalara moral olması amacıyla Gençlik Liderleri ve gönüllü gençler “Hastane Okumaları” faaliyeti gerçekleştirdi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı imzası ile Türkiye genelinde 81 ilde Gençlik Merkezlerinde başlatılan 'Kitap Okuma Halkaları' Projesi’nde; gençler hastanede tedavi gören hastalaramoral oluyorlar.
Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü (GHSİM) öncülüğünde il ve ilçe Spor Merkezlerinde gençler serbest zamanlarını verimli değerlendirmeleri amacı ile başlatılan ‘Kitap Okuma Halkaları’ projesi kapsamında gençler kitap okuma etkinliğinde buluşarak hastaları ziyaret etti.
Kırşehir' de gençlerle kitap okuma halkaları oluşturmayı amaçlayan proje, Gençlik Merkezi'nde Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde yapılıyor.
Ayrıca gönüllüler "Kitap Okuma Halkaları" Projesinin koordinasyonunda, katılımcıların yönlendirip bilgilendirilmesi gibi görevleri de yapıyor.


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri