Harun Çiftçi, seçim çalışması için Boztepe’deydi

Güncel 4 Mayıs 2018 17:40
Videoyu Aç  Harun Çiftçi, seçim çalışması için Boztepe’deydi
A
a

AK Parti Kırşehir Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Harun Çiftçi, 24 Haziran’da yapılacak seçim öncesinde çalışmalara başladı.

Boztepe İlçesi’ne giderek ziyaretler gerçekleştiren 27. Dönem Aday Adayı Çifti, Boztepe ziyareti hakkında şunları bildirdi:
“Yanık türkülerin gökyüzüne yükseldiği Kırşehir için yine yollardayız. Tertemiz sevdaların başladığı, toprağın emekle yoğrulduğu bir diğer ilçemiz olan Boztepe’deyiz.
Çok eski bir yerleşim yeri olması hasebiyle ciddi bir tarihsel potansiyele sahip olan Boztepe İlçe ziyaretimizde ilçe teşkilatımız ve ilçe sakinlerimizle biraraya geldik.
İlçenin kalkınması ve halkın refahı için gönlünü ortaya koyarak çok güzel işlere imza atan Boztepe Belediye Başkanımız Sayın Ramazan Aydın’ı, İlçe Başkanımız Sayın Bekir Dalgalı’yı ve yönetimlerini takdir etmemek ne mümkün?
Ziyaretimiz kapsamında yapılan fikir alış verişinde tarım ve hayvancılıktaki ilçe potansiyelinin en etkin şekilde değerlendirilmesi, teşvik programlarının ilçe özelinde geliştirilmesi, özellikle hayvancılık alanında entegre tesislerinin kurulumu, sulama projeleriyle sulama alt yapısının güçlendirilmesi ve modern sulamanın yaygınlaştırılması, Seyfe Gölü’ndeki ekolojik denge probleminin çözülerek turizm potansiyelinin ortaya çıkarılması, Yamula Barajı’ndan sulama suyu alımının ilçeye ve çevreye olan olası faydaları, Malya Tarım İşletmesi’ne ait tarım arazilerinin incelenerek ilçe halkının refahına yönelik değerlendirilmesi hususlarında yapılabilecek proje başlıklarını konuştuk.”

 
 
1000
icon
farmer 5 Mayıs 2018 00:17

adaylıktan bürokraside kadro kapmaya . ..kandırmacaya devam

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri