Halk Oyunları İl Birinciliği Tamamlandı

Spor 17 Ocak 2018 16:28
Videoyu Aç Halk Oyunları İl Birinciliği Tamamlandı
A
a

Okullar Arası Halk Oyunları İl Birinciliği Karşılaşmaları Aşıkpaşa Spor Salonunda Düzenlenen Karşılaşmaların Sonunda Tamamlandı.

Yıldızlar ve Gençler düzenlemeli dal ile düzenlemesiz dal Halk Oyunları İl birinciliği müsabakaları 16 Ocak 2018 Salı günü Aşıkpaşa Spor Salonunda düzenlenen karşılaşmalar ile başladı.

Gün boyunca devam eden oyunların ardından Yıldızlar düzenlemesiz dalda Prof. Dr. Erol Güngör Ortaokulu birinci, Atatürk Ortaokulu ikinci, Cumhuriyet Ortaokulu üçüncü ve Sebahat Osman Yalçınkaya Ortaokulu dördüncü olurken Gençler düzenlemesiz dalda ise birinci Kaman Şehir Deniz Kaya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi birinci, Akpınar Çok Programlı Lisesi ikinci oldu.

Yıldızlar düzenlemeli dalda Toki Ortaokulu ve Gençler düzenlemeli dalda Sosyal Bilimler Lisesi birinci oldu.

Karşılaşmaların sonunda dereceye giren okullara kupa, madalya ve başarı belgelerini Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan, Okul Sporları Şube Müdürü Kerim Kocabıyık, Şube Müdürü İdris Şahin, Halk Oyunları İL Temsilcisi Halit Mutlu ve Merkez Hakem Kurulu Halk Oyunları Ankara Hakemi NejdetTunçlaf tarafından verildi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri