Hak-İş Konfederasyonuna Bağlı Öz Büro İş Sendikası Sağlık Çalışanlarına Kutlama Yemeği Düzenledi

Güncel 12 Nisan 2018 13:07
Videoyu Aç Hak-İş Konfederasyonuna Bağlı  Öz Büro İş Sendikası Sağlık Çalışanlarına Kutlama Yemeği Düzenledi
A
a

Aşıkpaşa Gazetesi Muhabiri Canan Arıöz, Hak-İş Konfederasyonu Ve Öz Büro İş Sendikasının düzenlemiş olduğu kutlama yemeğine katıldı.

Ahi Evran Üniversitesi  Eğitim ve Araştırma Hastanesi  taşeron işçilerin kadroya geçmesi sebebiyle Sendika Başkanı Deniz Akeren tarafından düzenlenen programda Taşeron işçilerine yemek verildi.
            Sendika Başkanı Deniz Akeren, Sendika Başkan Yardımcısı Mehmet Ünlü ve Sendika sekreteri Ayşegül Ateş’in öncülüğünde olan kutlamaya ,Ak Parti Kırşehir  Kadın Kolları Başkanı Meryem Düğer, Ak  Parti Kırşehir Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Akkuş, Ahi Evran Üniversitesi  Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müdürü Suat Oğuz , Ahi Evran Üniversitesi  Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müdür Yardımcısı Muammer Gül ve Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Mustafa Avcu katıldı.
Sendika Başkanı Deniz Akeren konuşmasında şunları söyledi:Akeren, "Kadro çalışmalarında emeği geçen bakanlarımıza, hükümetimize Başbakanımız Binali Yıldırım’a  teşekkür ediyorum ve her şeyden önce Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyorum. Taşeron İşçilerimiz  artık büyük bir huzurla şimdi daha da dört elle işlerine sarılarak  çalışacaklar. Şahsım ve çalışanlarımız adına Kırşehir’den  sevgi ve saygılarımızı sunuyorum" dedi.
           Kutlama yemeğinde  işçiler uzun süredir  bekledikleri kadro sevincini saz söz ve oyun havaları eşliğinde program sonuna kadar  doyasıya eğlendiler. Taşerondan kadroya geçiş yapan çalışanlar sevinçlerini şu şekilde anlatılar: Uzun süredir bu anı bekliyorduk. Bu süreç bizler için oldukça stresli ve ürkütücüydü. Allahın izniyle bununda üstesinden geldik. Kadroya geçmenin sevincini arkadaşlarımız ve sendika başkanımız Deniz Akeren öncülüğünde gerçekleştirilen bu kutlama yemeğinde hep birlikte yaşıyoruz. Buradan siz Aşıkpaşa Gazetesi aracılığı ile sayın Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyoruz dediler. Kutlama yemeği hatıra fotoğrafının çekilmesi ile son buldu.

(CANAN ARIÖZ)
1000
icon
Hüseyin yıldırım 13 Nisan 2018 13:08

Vatandaşın çocuğu işe girmek için kpssye girsin siz şakşakcılar havadan torpilli kadro alın iyi iş

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri