Hacı Turan Rektör Karakaya’yı Ziyaret Etti

Güncel 15 Eylül 2018 10:57
Videoyu Aç Hacı Turan Rektör Karakaya’yı Ziyaret Etti
A
a

Ankara 3. Bölge Milletvekili Hacı Turan Rektör Karakaya’yı Ziyaret Etti

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi'nin bölgesinde parlayan yıldız olması için ülkemizin siyasileri ve bürokrasileri ile sıkı iletişim içinde olan Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Ankara 3. Bölge Milletvekili ve 22. Dönem Kırşehir Milletvekili Hacı Turan ile bir görüşme yaptı. 14 Eylül 2018 tarihinde rektörlük makamında gerçekleşen görüşmede Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin  genel ve fiziki durumu görüşüldü.
Kırşehir’in yükseköğretimdeki kalite ihtiyacını Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin karşıladığını belirten Ankara 3. Bölge Milletvekili Hacı Turan, bir Kırşehirli olarak da kendi üzerlerine düşen tüm sorumlulukları yerine getireceğini söyledi. Üniversitemizin gelişmesini yakından takip ettiğini anlatan Turan, bilimsel çalışmalara katkıda bulunan üniversitemizin ilimizi uluslararası alanda da tanıttığını ifade etti.
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi'nin gelişmesi ve Kırşehir'in kalkınması adına birçok proje geliştirdiklerini vurgulayan Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, projelerin hayata geçmeye başladığını ve projeler ile birlikte Kırşehir’in ve Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi'nin ulusal ve uluslararası alanda bölgesinde fark yaratacağını söyledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Karakaya, Ankara 3. Bölge Milletvekili Hacı Turan’a teşekkür etti.

1000
icon
Ikinci unuversiteyi kurariz 16 Eylül 2018 01:18

Adi.da.neset ertas universitesi olur insallah yeride mucur kirsehir.yolu.uzeri.olursa harika.olur...hatta guzel.sanatlar universitesi bir anlik.hayel.bizimkiside..

0 0 Cevap Yaz
Siyaset ve siysetci 15 Eylül 2018 21:53

Hayirlisi diyelimm

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri