Hacı Turan'ın Kurban Bayramı Mesajı

Güncel 18 Ağustos 2018 09:16
Videoyu Aç Hacı Turan'ın Kurban Bayramı Mesajı
A
a

  Ülkemizde ve tüm İslam Alemi'nde bir Kurban Bayramı'nı daha birlikte idrak etmenin kıvancını yaşıyoruz.

 Bayramlar birliğimizi pekiştiren ve bizi biz yapan değerlerimizi bir kere daha anlamlı ve güzel bir vesileyle canlandıran müstesna günlerdir. Bu kutlu günlerde ailemiz, akrabalarımız başta olmak üzere sevgi ve ülfet halkımızın içine yoksulları, hastaları, garipleri ve ülkemizde misafir olan kardeşlerimizi de eklemek bayramın şanına yaraşır güzel hasletlerimizdir.
 
        Bayramlar şahıs sathında olduğu kadar millet olarak da tarihteki yürüyüşümüzde uğradığımız durakları bir kere daha irfan süzgecinden geçirme fırsatlarıdır.
        
        Yıllardır terör fitnesine karşı dimdik duruşuyla milletimiz, tarihe silinmeyecek kahramanlık notları düşmektedir. Darbe girişiminde de mensubu olmakla kıvanç duyduğumuz milletimiz, dirliğimize ve huzurumuza kastetmiş şer ittifaklarına karşı tank paletlerinin yürekler karşında nasıl perişan olduğunu göstermiştir. İdrak ettiğimiz bayramımız bu itibarla daha bir anlamlıdır.
 
         Bu duygu ve düşüncelerle tüm Kırşehirli hemşerilerimin Kurban Bayramı'nı kutluyorum. Aziz şehitlerimizi rahmet ve gazilerimizi şükranla anıyorum. Ailelerimiz ve sevdiklerimizle beraber mutlu bir bayram geçirmeyi temenni ediyor, selam ve saygılar sunuyorum.
 
 
1000
icon
Sizinde vekilde 23 Ağustos 2018 23:03

Sizinde.kutlu olsun sayın vekil...

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri