Güzel Sanatlar Fakültesi Dünya Sanat Günü’ne özel etkinlikler Yapıyor

Güncel 13 Nisan 2018 17:51
Videoyu Aç Güzel Sanatlar Fakültesi Dünya Sanat Günü’ne özel etkinlikler Yapıyor
A
a

Ahi Evran Üniversitesi Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Fakültesi, Dünya Sanat Günü kapsamında bir çok etkinlik yapıyor.

Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Fakültesi’nin 2018 yılı Dünya Sanat Günü Etkinliği 17 Nisan Salı Ahi Evran Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Etkinlik kapsamında 17 Nisan Salı günü saat 13.00’te Ahi Evran Üniversitesi Kalite Koordinatör Yardımcısı Ekrem Öztürk tarafından ‘Sanat ve Kalite’ konulu bir konferans, saat 13.30’da Gazi Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Tekstil Tasarımı Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Feriha Akpınarlı tarafından da Türk Tekstil Sanatları konulu bir konferans verilecektir.

Konferansların gerçekleştirilmesinin arkasından saat 14.15’te Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuvarı Geleneksel Türk Müziği Bölümü Öğretim Görevlisi ve Kanun Sanatçısı Volkan Kırımlıoğlu ile Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Kanun Sanatçısı İbrahim Alperen Kozak bir Kanun Resitali sunacaklar ve ardından Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümü Öğretim Görevlisi ve Piyano Sanatçısı Sinan Tüfekci ile yine Piyano Sanatçısı Kenan Tüfekci tarafından da Dört El Piyano Resitali sunulacak.

Resitalin ardından saat 15.30’da Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü’nden Dr. Öğr. Üyesi Hatice Nevin Güven’in Onur Konuğu olduğu Yerel Sanatçılar Karma Resim Sergisi’nin açılışı gerçekleştirilecek.

1000
icon
ALİ 15 Nisan 2018 14:51

SUPPER

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri