GÜÇLÜ MECLİS, GÜÇLÜ CUMHURBAŞKANI,  GÜÇLÜ TÜRKİYE VAAT EDİYORUZ! 

Güncel 14 Haziran 2018 14:07
Videoyu Aç GÜÇLÜ MECLİS, GÜÇLÜ CUMHURBAŞKANI,  GÜÇLÜ TÜRKİYE VAAT EDİYORUZ! 
A
a

24 Haziran seçimlerine kısa bir süre kala AK Parti Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.  

Kırşehir merkez ve ilçelerinde seçim çalışmalarını sürdüren Kendirli ve Erkan; “Partimiz ülke sorunlarının çözümü için merkezine insanı alarak yola çıkıyor.” diyerek şunları söylediler.  

“AK Parti ülkemizin büyümesi, gelişmesi, güçlenmesi için 2002 yılında liderimiz, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde yola çıktı. Aradan geçen 16 yıl boyunca ülkemize birbirinden güzel hizmetleri kazandırdık. Tüm seçimlerde Sayın Cumhurbaşkanımıza ve partimize büyük destek veren Kırşehir’imiz 16 yıl boyunca yaptığımız hizmetlerden de en iyi şekilde faydalandı. AK Parti iktidarları döneminde ülkemiz kazandı, şehrimiz kazandı, hemşerilerimiz kazandı, milletimiz kazandı. AK Parti kendisine teveccüh gösteren, oylarını emanet eden bu aziz milleti hiçbir zaman yanıltmadı, hayal kırıklığına uğratmadı. 

 

24 Haziran seçimlerimi Türkiye siyasi tarihin en önemli seçimleri olacak. Güçlü bir Cumhurbaşkanlığı’nın ancak güçlü bir meclis ile var olabilir. AK Parti hükümeti, parlamentoda çoğunluğu elde ettiğinde Türkiye güçlenecektir. Güçlü Meclis, Güçlü Hükümet, Güçlü Cumhurbaşkanı, Güçlü Türkiye diyorsak; Cumhurbaşkanlığında, liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan`ı desteklerken, milletvekili seçimlerinde oylarımızı AK Parti'ye vermeliyiz. Hemşerilerimizi bu konuda dikkatli olmaya davet ediyor, ülke düşmanı şer odaklarının fısıltı gazetesi ve sosyal medya aracılığı ile yaydığı söylentilere kulak asmamalarını istiyoruz.”  

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri