Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nden Gençlik Merkezlerine ziyaret

Güncel 23 Şubat 2018 17:12
Videoyu Aç Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nden Gençlik Merkezlerine ziyaret
A
a

Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Ahmet Cemil Bedir, il ve ilçe Gençlik Merkezlerini ziyaret ederek faaliyetlere katıldı

İlk olarak Mucur Gençlik Merkezini ziyaret eden Daire Başkanı, Mucur Gençlik Merkezi Has Odada Gençlik Liderleri ve Gönüllü Gençler ile  bir araya geldi. Mucur Gençlik Merkezinde yürütülen faaliyetleri yerinde inceleyip ve Fatih Ortaokulunda ki öğrencileri ile birlikle Kitap Okuma Halkaları Projesi kapsamında yürütülen kitap kritiğine katıldı.

Sonrasında Cacabey Gençlik Merkezini ziyaret eden Daire Başkanı Ahmet Cemil Bedir, Has Odada Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan, Gençlik Merkezleri Koordinatör Müdürü Halil Sürsavur, Gençlik Liderleri, Gönüllü Gençler ve öğrenciler ile bir araya geldi. Gençlik Merkezlerinde düzenlenen “Kitap Okuma Halkaları, Merkezim Her Yerde, Kod Adı 2023” gibi proje ve faaliyetler hakkında bilgi aldılar, ardından merkezimizde düzenlenen Dini İlimler Atölyesi’ne katıldılar.

Günün son programı olan Kaman Gençlik Merkezi ziyaret edildi. Daire Başkanı 2011 yılında Hakkari Çukurca Şehidimiz Astbs. Kd. Bçvş. Ümit Tekinaslan’ın ailesinin ve şehitlik ziyaretinin ardından Kaman Gençlik Merkezinde düzenlenen Kod Adı 2023 Projesi uygulamasını yerinde inceledi ve kaman has odada liderler ve gönüllü gençlerle bir araya gelerek yapılacak çalışma ve projeler hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri