Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü79. Yıl dönümünde anıyoruz

Güncel 9 Kasım 2017 16:03
Videoyu Aç Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü79. Yıl dönümünde anıyoruz
A
a

Aşıkpaşa Gazetesi Sahibi Hüsnü Arıöz, 10 Kasım Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 79'ncu yıldönümü dolayısıyla bir mesajı yayınladı.

Arıöz, mesajında şu bilgilere yer verdi: “Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, ebediyete intikalinin 79. yıldönümünde rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz.
Milletimiz, Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde Kurtuluş Savaşı ile yeniden ve daha güçlü bir şekilde tarih sahnesine çıkmış, bağımsızlığını ilelebet yaşatma azim ve kararlılığını tüm dünyaya göstermiştir.
Türk milletine, hak ettiği onuru geri almasında yol gösteren, fikir ve eserleriyle yaşadığı dönemin ötesinde yüzyıla damgasını vuran Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, bugün de ileri görüşlülüğü ve söylevleriyle Türk milletinin yolunu aydınlatmaya devam etmektedir.
Bu duygu ve düşüncelerle, Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, onun şahsında dava ve silah arkadaşlarını, İstiklal Mücadelemizin tüm kahramanlarını, şehitlerimizi ve gazilerimizi bir kez daha saygı, rahmet ve şükranla anıyorum.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri