Fotoğraftaki Farkı Bulun.

Güncel 16 Eylül 2017 10:58
Videoyu Aç Fotoğraftaki Farkı Bulun.
A
a

30. Ahilik Haftası Kutlamalarında kutlama organizasyonun tamamı bir milyonun üzerinde bir rakama tek bir firmaya ihale edilmişti.
İhale edilen kutlama etkinliklerinde şehrin süslemeleri de mevcut ve gece şehrin dört bir yanı süslendi. Kutlama etkinliklerinde öyle bir teknik kullandılar ki görenler hayranlıklarını gizleyemediler.
Bir yandan, rengârenk kurdelelerin dükkânlardan ağaçlara kuşatılması. Bir yandan ağaçlardan ağaçlara bayrakların asılmasını sabah saatlerinde işyerlerine giden esnaf ve vatandaşlar gördükleri süsleme karşısında hayranlıklarını gizleyemediler.
Kırşehir Valiliği önünde yapılan süslemeler özelilikle dikkat çekerken, vatandaşlar şehrin dört bir yanındaki süslemeleri beğenerek 30. düzenlenen Ahilik kutlamalarına yakışır olduğunu ve 31. Ahilik kutlamalarında da bu şekilde süsleme olmasının şehre ve Ahilik kutlamalarına katlı sağlayacağını ifade ettiler.
Şimdi fotoğraflarda Ankara caddesinin süslemelerini görebilirsiniz.
 
Kaynak : Aşıkpaşa Haber
1000
icon
melek efe 17 Eylül 2017 09:17

bir sehirde yasam kalitesi arttigi oranda gelisme ve ilerleme ortaya cikar.bu konuda basta yoneticiler olmak uzere etkili,yetkili kisi ve kuruluslarin caba gostermesi gerekir.ahilik kutlamalarina harcadiginiz masraflari,sehrinizin alt yapisi,cevre duzenlemesi gibi yerlere katkida bulunsaniz daha guzel bir sehire kavusursunuz.

0 2 Cevap Yaz
ISMET SEVINC KARAGULLU 16 Eylül 2017 11:57

1984 senesindenberi Kirsehir de Ahilik Kultur Haftasi icinde 1996 senesine kadaf birfiil icindeydim. Cok uzgunum

0 0 Cevap Yaz
Faruk 16 Eylül 2017 11:52

30 Ahilik Haftası kutlamaları bu hafta Kırşehir de başlayacak. Bir hafta sürecek etkinliğin görseli böyle mi olur. Bu işi yapanlar acemi mi. Valilik Belediye Esnaf odaları bu süslemeleri gördü mü. Postanenin yanında iki agaca naylon şerit baglakla süsleme mi olur. Çin malı ucuzcular Bayramımızı Rezil etmeyin.

0 0 Cevap Yaz
Halil 16 Eylül 2017 11:37

Bu ne biçim süsleme. Bunlar Kırşehir le dalga mı geçiyorlar. Baştan savma, basit ve bayağı. Hiçbir görselligi yok. Görüntü kirliliğin den başka. Kim ilgileniyor bununla burası köy mü ? Çok yazık.

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Kırşehir'in Güncel Haberleri