Fakıbaba’ya Makamında Ziyaret

Güncel 7 Kasım 2017 14:27
Videoyu Aç Fakıbaba’ya Makamında Ziyaret
A
a

Vali Necati Şentürk, Kırşehir Ak Parti Milletvekili Mikail Arslan ve Kırşehir İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Kenan Şahin, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba’yı makamında ziyaret etti.

Vali Necati Şentürk, Milletvekili Mikail Arslan ve Kırşehir İl Gıda Tarım ve Hayvancılık müdürü Kenan Şahin  daha sonra Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı  Müsteşarı Mehmet Hadi Tunç’u makamında  ziyaret etti.
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına yapılan  ziyaret hakkında açıklama yapan Kırşehir İl Gıda Tarım ve Hayvancılık müdürü Kenan Şahin: “ Valimiz Necati Şentürk  ve  Milletvekilimiz Mikail Arslan ile birlikte Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanımız  Sayın Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba ve  Bakanlığımız  Müsteşarı Sayın  Mehmet Hadi Tunç’u makamında ziyaret ettik.  Sayın Valimiz ve Milletvekilimiz burada  ilimizin tarımsal sorunlarını ve çözüm önerileri içeren bir dosyayı Bakanımız ve Müsteşarımıza vererek kendilerini  Kırşehir’e davet ettiler” dedi.  
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba’yı ziyaret eden  Vali Şentürk ve  Milletvekili Arslan, “ Tarım kredi borçlarının ertelenmesi, TARSİM sigortalarının bölgesel değil parsel bazında yapılmasını, Kırşehir ile alakalı Bakanlıkta bekleyen yazılarımızı, Kırşehir’in tarım ve hayvancılık alanında ki sorunlarını, Kırşehir’de tarım ve hayvancılık alanında yapılması planlana yatırımları, son olarak Sayın Bakanımızı Kırşehir’e davet edip gerekli incelemeyi şehrimizde yapmasını rica ettik” ifadesini kullandılar.
Vali Şentürk, Milletvekili Arslan ve Kırşehir İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdür Şahin daha sonra Bakanlığık Müsteşarı Mehmet Hadi Tunç’u makamında ziyaret ederek, Kırşehir’de Tarım ve Hayvancılık alanında yapılması gereken yatırımlar hakkında istişarelerde bulunup, Kırşehirli vatandaşların sorunları iletildi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri