Ev Hanımlarından  Kırşehir Belediyesi'ne Teşekkür!

Güncel 21 Temmuz 2018 16:55
Videoyu Aç Ev Hanımlarından  Kırşehir Belediyesi'ne Teşekkür!
A
a

Kırşehir Belediyesi tarafından parklara konulan spor aletleri vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor.        

 
                Parklarına vatandaşlar için spor aletleri koyan Kırşehir Belediyesi, vatandaşları sabah sporlarında bir araya getiriyor. Kırşehir Belediyesi'nin uygulamaya soktuğu spor aletleri, Kırşehirlilerin kitlesel spor yapmasına olanak sağlıyor.
Spor bilincinin artması ve kitleleri spora teşvik etme amaçlı park içlerine yerleştirilen spor aletleri; bel esnetme , bisiklet, çekiş aleti, bacak esneme, kol esneme, bacak itme, iç dış bacak güçlendirme, mide ve karın kasları güçlendirme, bel esneme ve uzay yürüyüş aletinden oluşuyor.
Günün her saatinde spor yapma imkanı sağlayan profesyonel kondisyon spor aletleri açık havada parkların içinde vatandaşın huzurlu bir ortamda spor yapmasına imkan veriyor. 7 'den 70'e tüm Kırşehirlilerin spor yaptığı parklar da özellikle bayanlar, çocukları parkta oynarken kendileri de spor yapıp form tutuyor.
Kırşehirli vatandaşlar yaptıkları açıklamada: “ Parklara yapılan spor aletleri özellikle ev hanımlarının işine çok yaradı hem eğleniyoruz, hem vücudumuz hareket etmiş oluyor hem de kilo veriyoruz. Önceden böyle bir düzenleme yoktu. Kırşehir Belediyesine teşekkür ediyoruz. Çocuklarımız parkta oyun oynarken biz de burada sporumuzu, hareketimizi yapıyoruz.” Dedi.( Cemile Arıöz Avşar)
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri