Erkek Yurdu İçin Kayıtlar Başladı

Güncel 27 Ağustos 2018 14:25
Videoyu Aç Erkek Yurdu İçin Kayıtlar Başladı
A
a

TÜGVA Kırşehir Ahi Evran-ı Veli Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu kayıtları başladı.

               Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA), her ilde olduğu gibi ilimizde de, kaliteli, güvenilir bir erkek öğrenci yurdunu hizmete soktu. TÜGVA’nın 120 yatak kapasiteli öğrenci yurdu, Terme Caddesi'nde Ahi Evran Üniversitesi Kampüsü'ne 5 dakika ve şehir merkezine 15 dakika uzaklıkta. TÜGVA yurt  binası, Kırşehir'in muhteşem manzarasına hakim bir noktada bulunuyor.
               TÜGVA Kırşehir Erkek Öğrenci Yurdu’nda kahvaltı, akşam yemeği, 7/24 sıcak su, kütüphane, kafeterya, mescit, etüt odası, çamaşırhane, toplantı odası, yemekhane, bilgisayar salonları, Wi-Fi ve konferans salonu bulunuyor. TÜGVA, erkek öğrenci yurdunda gençliğe yönelik seminerler, dersler ve yurtiçi-yurtdışı gezi ve kamplar da düzenleyecek. TÜGVA yurtlarında kalacak olan öğrencilerin ilmi, ahlaki ve sosyal konularda deneyimli kişilerden yardım alabilecekleri de belirtildi.
                Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Kırşehir İl Temsilcisi Sergen Özdemir, yurdun özelliklerinden bahsetti ve “Tüm gençlerimizi yurtlarımızda misafir olmaya davet ediyoruz” açıklamasını yaptı. Yurt fiyatının ise her şey dahil 2755 lira olduğu ve on ay taksit imkanı sunulduğu kaydedildi. 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri