Engelli Vatandaşlardan Şentürk'e Ziyaret

Güncel 6 Aralık 2017 13:08
Videoyu Aç Engelli Vatandaşlardan Şentürk'e Ziyaret
A
a

3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle Kırşehir'deki engelli vatandaşlar Vali Necati Şentürk’ü ziyaret etti.

Şirin Kırşehir Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Servet Avkapan başkanlığında gerçekleştirilen ziyaret sırasında konuşan Vali Necati Şentürk, engelli çocukların bizim en kıymetli varlıklarımız olduğunu söyledi.

Engelli vatandaşlarımızı mutlu etmenin, yüzlerini güldürmenin değerinin paha biçilemez olduğunu belirten Vali  Necati Şentürk, “Engelli evlatlarımız bizlere Allah’ımızın bir emanetidir. Onlara ne kadar iyi davranırsak, Rabb’imiz de bize o kadar iyilikler ihsan eder. Engelli vatandaşlarımıza, kimsesizlere, mağdurlara her zaman yardım eder, dualarını alırız. Allah milletimize, devletimize zeval vermesin. Engelli çocuklarımıza iyi bir eğitim verildiğinde onların yapamayacağı şey yoktur. İlimizde açtığımız Gündüzlü Bakım Merkezi de engelli evlatlarımıza gün boyu hizmet vermektedir. Bu duygu ve düşüncelerle, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla toplumumuzda engelli vatandaşlarımıza farkındalık oluşacağına inanıyorum.” dedi.

Şirin Kırşehir Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Servet Avkapan ve engelli vatandaşlar da kendilerine verdiği desteklerden dolayı Necati Şentürk'e teşekkür ettiler.Ziyaret Necati Şentürk'ün  yapılan sohbet ve engellilerin sorunlarını dinlemesi ile sona erdi. 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri