Endüstri Meslek Tam Destek

Güncel 10 Şubat 2018 14:53
Videoyu Aç Endüstri Meslek Tam Destek
A
a

Kırşehir Belediye Spor Yönetimi, Teknik Ekibi ve Futbolcuları Kırşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İdareci, Öğretmen, Personel ve öğrencileri ile takıma destek amaçlı bir araya geldi.

Bal Liginde oynamakta olan 3. lige çıkma yolunda başarıdan başarıya koşan Kırşehir Belediye Spora destek vermek amacıyla, Kırşehir Belediye Spor Yönetimi, Teknik Ekibi ve Futbolcuları  Kırşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İdareci, Öğretmen, Personel ve  öğrencileri ile takıma destek amaçlı bir araya geldi.
Yapılan ziyarette öğrencilerin ve Futbol takımının çok mutlu olduğu gözlendi. Karşılamada futbolcular ve teknik heyet çiçeklerle, konfetilerle ve meşalelerle Kırşehir Belediye Spor Marşı eşliğinde karşılandı.
Yapılan programda açılış konuşmasını Okul Koordinatör Müdür Yardımcısı Turan Altıok gerçekleştirdi. Altıok konuşmasında; “Davetimizi kırmayarak bizleri onurlandıran Kırşehir Belediye Spor Yönetimi, Teknik Ekibi ve Futbolcularına şükranlarımı sunarım. Başarılarından dolayı şahsım ve okulum adına tebrik ederim.
Kırşehir Belediye Sporumuzun bu seviyeye gelmesinden dolayı Sayın Milletvekillerimiz Mikail Arslan Beye, Salih Çetinkaya Beye, Sayın Valimiz Necati Şentürk Beye, Sayın Belediye Başkanımız Yaşar Bahçeci Beye, Kırşehir Belediye Spor Yönetimi, Teknik Ekibi ve Futbolcularına teşekkür ederim.
Biz Kırşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak sporu ve sporcuyu seven ve değer veren bir okuluz. Sporun ilişkilerimizde sevgiyi, saygıyı, hoşgörüyü artırdığını görmekteyiz. Küfür ve şiddete karşıyız. Sevinci ve üzüntüyü paylaşmasını biliriz.
Okul olarak İl içerisinde ve İl dışında yapılan sportif faaliyetlerde derece yapmış bir okuluz. Beden Eğitimi Öğretmenlerimize ve Öğrencilerimize başarılarından dolayı teşekkür ederim. Özellikle bu hafta Kastamonu’da oynanacak maçta ve diğer maçlarda takımımıza başarılar dilerim.
Sloganımız ´´AŞK İLE KOŞAN YORULMAZ, BİZE RAKİP SORULMAZ.´´ dedi.
Daha sonra okul Müdürü Ayhan Yolal bir konuşma yaparak, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne yapmış oldukları bu ziyaretten dolayı Kırşehir Belediye Spor Yönetimi, Teknik Ekibi ve Futbolcularına teşekkür etti başarılarının devamını diledi. Her zaman takıma destek olmak için hazır olduklarını belirtti. Kırşehir Belediye Sporun bu seviyeye gelmesinden dolayı Milletvekilleri Mikail Arslan’a, Salih Çetinkaya’ya, Vali Necati Şentürk’e, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye, Kırşehir Belediye Spor Yönetimi, Teknik Ekibi ve Futbolcularına teşekkür etti.
Daha sonra Kırşehir Belediye Spor Kulüp Başkanı ve Belediye Başkan Yardımcısı Veli Şahin yapmış olduğu konuşmada böyle bir buluşmada çok memnun olduklarını belirtti, gençleri maça davet etti gençlerin kedilerine güç verdiğini sahanın olmazsa olmazlarından olduğunu söyledi. Kendilerinin gençlere rol model olduklarını ve herkesin bir amacı olması gerektiğini amacı olmayanın hedefi olamayacağını söyledi. Takımın iyi durumda olduğunu Allah´ın izniyle sezon sonunda birinci sırada olarak takımı şampiyon yapacaklarını söyledi. Futbolun kardeşlik, birlik ve beraberlik sporu olduğundan bahsetti. Böyle bir organize için de Okul idaresine teşekkür ederek memnuniyetini dile getirdi
Konuşmaların ardından Öğrencilerle futbolcular karşılıklı ´´ YEŞİL-BEYAZ  ŞAMPİYON KIRŞEHİR ´´ tezahüratları yaptı. Programın ardından tatlı ikramı ve tatlı adında küçük bir sohbetten sonra takım antrenman için sahaya uğurlandı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri