Emin Eraslan, Ramazan Baykara'yı Ziyaret Etti

Güncel 31 Mayıs 2018 16:49
Videoyu Aç Emin Eraslan, Ramazan Baykara'yı Ziyaret Etti
A
a

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü Eğitim ve Toplumsal Destek Hizmetleri Daire Başkanı Emin Eraslan ve Çocuk Hizmetleri Genel Müdürü Özel Kalemi Celal Sulu yeni hizmete açılan hizmet binasını ziyaret ederek incelemelerde bulundular.

         

Eğitim ve Toplumsal Destek Hizmetleri Daire Başkanı Emin Eraslan; yeni hizmet binasında bulunan İl Müdürlüğüne, bağlı Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü, Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü, Şiddet İzleme ve Önleme Merkezi Müdürlüğü ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürlüğünü gezerek personellerimizden yapmış oldukları görevleri hakkında bilgiler aldı.
           
İl Müdürlüğü ziyaretinin sonrasında Eraslan; yapım süreci devam eden yatırım olan  Erkek Çocuk Evleri Sitesi’ni gezerek incelemelerde bulundu. Ardından Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı Fatma Bacı Çocuk Evleri Sitesi’ni ve Huzurevi Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Huzurevi ziyareti sırasında yaşlı sporcuların Yozgat ve Konya Huzurevleri ile olan bocce maçı hazırlık turnuvasını izledi.
           
Ziyaret Eğitim ve Toplumsal Destek Hizmetleri Daire Başkanı Emin Eraslan ve İl Müdürü Ramazan Baykara’nın arasında geçen bocce karşılaşmasının ardından sonra erdi.
           
Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara, gerçekleştirilen ziyaretten çok memnun kaldığını ifade ederek Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü Eğitim ve Toplumsal Destek Hizmetleri Daire Başkanı Emin Eraslan ve Çocuk Hizmetleri Genel Müdürü Özel Kalemi Celal Sulu’ya teşekkürlerini iletti.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri