Ekicioğlu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı Yayınladı

Güncel 11 Ocak 2018 10:42
Videoyu Aç  Ekicioğlu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı Yayınladı
A
a

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü İle İlgili Bir Mesaj Yayınladı.

Ekicioğlu, Basın çalışanlarımız ve gazetecilerimiz,  toplumumuzda önemli bir görevi yerine getiren, demokrasimizde;  yasama, yürütme ve yargıdan sonra  4. Kuvvet olma işlevi ve önemine sahip  meslek grubundandır. Zira, gazetecilik fedakârlık isteyen ve zor koşullar altında yerine getirilen bir meslektir.  
Çağımızın en aktif meslek gruplarından biri olan gazetecilik, düşünce ve haberleşme özgürlüğünün mihenk taşlarındandır. Toplumun gerçekleri öğrenmesi için gayret gösteren gazeteci arkadaşlarımız, insanlara bilgi ve haber akışı sağlamak, insan hakları ve demokrasinin savunucusu olmak gibi birçok misyonu da içinde barındırmaktadır.  
Bu duygu ve düşüncelerle, düşünce ve haberleşme özgürlüğüne katkı sağlayan, insan hakları ve demokrasinin savunucusu olan tüm gazeteci arkadaşlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor; etik değerlere ve insani erdemlere bağlı kalan, onurlu biçimde dik durup, yılmadan, bıkmadan, usanmadan, korkusuzca, bedeller ödeyerek güç koşullarda mesleklerini sürdüren, gazeteciliğin doğasında var olan kamu adına eleştirip sorgulama görevini yerine getiren bütün basın emekçilerine saygı ve selamlarımı sunuyorum. 
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri