Eğitim-Bir-Sen’den  Kişisel Gelişim Seminerleri devam ediyor

Güncel 26 Şubat 2018 16:36
Videoyu Aç Eğitim-Bir-Sen’den  Kişisel Gelişim Seminerleri devam ediyor
A
a

Eğitim-Bir-Sen Kırşehir Şubesi akademik, sanatsal ve kültürel faaliyetlerde çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Son olarak İstanbul Gönüllü Eğitimciler Derneği işbirliği ile Kırşehir Süleyman Türkmani ilkokulunda bir çalışma yaptı.

Programın açılışına Kırşehir İl Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz, İstanbul Gönüllü Eğitimciler Derneğini üyeleri, sendika üyeleri katıldılar. Programın açılışında İl Milli Eğitim Müdürü ve  İGEDER adına Mustafa Bülbül birer konuşma yaptılar. Konuyla ilgili olarak Şube Başkanı Oktay Cebeci de  programın açılışında bir açıklama yaptı. Açıklama şu şekilde: “Eğitim-Bir-Sen sadece üyelerinin hak ve menfaatlerini önceleyen, bunlarla ilgili bir çalışma yapan sivil toplum teşkilatı değil, bunun yanında bugün bin dokuz  yüzü  aşkın üyesiyle farklı birikim ve beklentilere cevap verebilen  bir kurumdur. Bunu dikkate alarak çalışmalarımızı çok yönlü sürdürme gayreti ve kararlılığı içerisindeyiz. Eğitimin ve eğitim çalışanlarının nitelik ve nicelik açısından bir ülke geleceğinde oynadığı rolü göz önünde bulundurarak, günü birlik değil  planlı ve hazırlıklı eğitim faaliyetlerinde bulunuyoruz. Bu kapsamda yaptığımız ve halen devam etmekte olan çalışmalarımıza bir yenisini eklemiş bulunuyoruz. Alanında uzman kişilerden oluşan ve İstanbul’dan gelen bir ekip tarafından iki gün süren veKırşehir  merkez  Süleyman  Türkmani İlkokulunda yapılacak kapsamlı bir çalışma planladık. Her üyemizin ilgi duyabileceği bir konu belirledik. Aynı anda beş farklı salonda yapılacak seminerlerimizin konu başlıkları şöyle: 
1-Liderlik ve takım yönetimi          2-Eğitimde film okuma 
3-Etkili sınıf yönetimi                    4-Sosyal medya farkındalığı 
5-Eğitimde drama 
 Bunların yanında çalıştay, bayanlara yönelik ailevi ve kişisel gelişim seminerleri, hatıra yazma  ve kısa film yarışmaları, eğitimin her kademesindeki sınavlara yönelik ücretsiz kitap dağıtımı ve kurs programlarımız da planlı olarak devam ediyor.  İlgili herkesten öneri, teklif, katkı ve eleştiri bekleriz. Programımıza katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim”dedi. 
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri