Düğün Sahiplerine Uyarı

Güncel 28 Ağustos 2018 15:46
Videoyu Aç Düğün Sahiplerine Uyarı
A
a

Kırşehir Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, düğünlerde çevreye silahla ateş açılmaması için bilgilendirmelerini sürdürüyor.

İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, "Düğünler Mateme Dönüşmesin" projesi kapsamında farklı zamanlarda düğün evlerini ziyaret etti.
Önleyici polislik hizmetleri kapsamında düğün sahipleri ve gelen davetlileri bilgilendiren polis ekipleri, şu uyarılarda bulundu:
"Anons ettirmek suretiyle düğünlerde silah atılmaması, vatandaşların can ve mal güvenliğine yönelebilecek tehditlerin önlenmesi ve mutlu günlerin mateme dönüşmemesi için vatandaşlarımız duyarlı olmalıdır. Etraflarında olan olaylara duyarsız kalmamaları, olumsuz bir durumla karşılaşmaları halinde 155 Polis İmdat Hattı'nı aramaları gerektiği hususlarında bilgilendirme yapılmaktadır. Düğünler Mateme Dönüşmesin Projesi kapsamında ziyaret edilen düğünlerde uyarıcı ve bilgilendirici broşürlerden dağıtılmaktadır." (AA)
 
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri