Dr. Selçuk Büyüker’den Veda Mesajı

Güncel 9 Kasım 2017 11:49
Videoyu Aç Dr. Selçuk Büyüker’den Veda Mesajı
A
a

Kırşehir’in sevilen doktoru Selçuk Büyüker veda mesajı yayımladı.

Büyüker mesajında şu bilgilere yer verdi: “Teşkilatımızın değerli mensupları, sevgili hemşerilerim memleketim Kırşehir'de başladığım meslek hayatıma bugün itibari ile eşimin Erzurum İline tayini sebebiyle ayrılmış bulunmaktayım.

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın Büyük Türkiye yolunda başlatmış olduğu birçok alanda büyük yeniliklerden biri olarak sağlık alanında da çağ atlatmasına hep beraber şahit olduk. Sağlıkta dönüşüm ile şehir hastanelerinden, uçak helikopter ambulanslara, evde sağlık hizmetlerinden, aile hekimliği sistemine varıncaya kadar birçok hizmeti değerli Türk Milletinin hizmetine sunulmuştur. İlimizde de 300 yataklı eğitim araştırma hastanesinden, ilçelerimizde yaptığımız yeni hastanelerimize varıncaya kadar, 30'un üzerinde yeni ambulansımız ve aile hekimliği sistemimizden evde sağlık hizmetlerimize varıncaya kadar bir çok değerli ve kıymetli yatırım ile hizmet, siz değerli hemşerilerimizle kavuştu ve yine yeni yatırımlar ile güçlü devletimiz sayesinde kavuşmaya devam edecektir. bu hizmetlerin ilimize gelmesinde başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım’a, Sayın Başbakan Yardımcımız Prof. Dr. Recep Akdağ’a, Sayın Bakanımız Dr. Ahmet Demircan'a, Sayın Bakanımız Dr. Mehmet Müezzinoğlu'na, ve Bakanlığımızın değerli amirleri, çalışanları olmak üzere; yine bu hizmetlerin ilimize gelmesinde katkılarından dolayı ve çalışırken desteklerini gördüğümüz Sayın Valimiz Necati Şentürk'e, Sayın Valimiz Özdemir Çakacak'a, Sayın Milletvekilimiz Mikail Arslan'a, Sayın Milletvekilimiz Salih Çetinkaya'ya; Sayın Milletvekilimiz Muzaffer Aslan'a, Sayın Milletvekilimiz Abdullah Çalışkan'a, ve Sayın Milletvekilimiz Hacı Turan'a, Belediye Başkanımız Sayın Yaşar Bahçeci’ye ve bir önceki dönem Ak Parti İl Başkanı Sayın Mustafa Kendirli’ye teşekkür ediyorum.

Bu çalışmalarda yine ilimizin sağlık hizmetlerinin vatandaşlarımıza buluşmasında büyük emeği olan kıymetli sağlık çalışanlarımıza, onların değerli ailelerine çok teşekkür ediyorum. Şüphesiz sizlerin gece gündüz fedakârca çalışarak verdiğiniz emeğin karşılığı zor ödenir. Yine görevde çalışırken desteklerini gördüğümüz Sayın vali yardımcılarımıza, il müdürlerimize, kaymakamlarımıza, ilçe belediye başkanlarımıza, ilçe idarecilerimize, kurumların değerli idareci ve çalışanlarına, sivil toplum kuruluşlarımıza ve basınımızın değerli mensuplarına ve görevde olduğum sürece destekleri ve ilgilerinden dolayı çevre il sağlık teşkilatları yönetici ve çalışanlarına de çok teşekkür ediyorum. Veda ziyaretlerimde gittiğimde göremediğim teşkilatımızın değerli mensubu arkadaşlarımıza ve diğer kurum mensubu arkadaşlarımıza tekrardan verdikleri desteklerden, çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum saygı ve şükranlarımı sunuyorum. Bu bir bayrak yarışı idi bayrağı Sayın İl Müdürümüz Dr. Suat Türkoğlu beye devrediyorum. Kendisine hayırlı olsun diyor; çalışmalarında kolaylıklar diliyorum. Sözlerime son verirken hakkımız var ise herkese helal ediyor, herkesin de helal etmesini diliyorum. Saygılarımla Allah ‘a emanet olun.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri