Doç. Dr. Rüştü Yeşil için veda yemeği düzenlendi

Güncel 13 Ekim 2017 11:14
Videoyu Aç Doç. Dr. Rüştü Yeşil için veda yemeği düzenlendi
A
a

Ahi Evran Üniversitesi Rektörlüğü Tarafından Genel Sekreter Doç. Dr. Rüştü Yeşil İçin Veda Yemeği Düzenlendi

Ahi Evran Üniversitesi Genel Sekreterliği görevinden ayrılarak Kırgızistan Türkiye Manas Üniversitesine görevlendirmesi yapılan Doç. Dr. Rüştü Yeşil için Üniversite Rektörlüğü tarafından bir veda yemeği düzenlendi. 11 Ekim 2017 tarihinde Yunus Emre Toplantı Salonunda gerçekleşen veda yemeğine Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Kurt, Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Zeki Küçük ile akademik ve idari personel katıldı.
Veda yemeğinde bir konuşma yapan Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Doç. Dr. Rüştü Yeşil ile uzun yıllardır bir dostluğu olduğunu belirterek 2015 yılında ÜniversiteGenel Sekreterliği görevine geldiği günden bu yana güzel işlere imza attıklarını dile getirdi. Üniversitenin kalite ve pilot üniversite süreçleri gibi önemli süreçlerden geçtiği dönemlerde Doç. Dr. Rüştü Yeşil’in emeğinin fazla olduğunu söyleyen Rektör Karakaya, “İnanıyorum ki yeni görevlendirildiği Kırgızistan Türkiye Manas Üniversitesinde de güzel işler yapacaktır.” dedi. Doç. Dr. Rüştü Yeşil’e yeni görevinde başarılar dileyen Prof. Dr. Vatan Karaya, kendisini tebrik ederek günün anısına hediye verdi.
Rektör Karakaya’nın konuşmasının ardından Doç. Dr. Rüştü Yeşil de bir konuşma yaparak yemeği düzenleyen Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya ile yemeğe katılan tüm akademik ve idari personele teşekkür etti. Ahi Evran Üniversitesinde görev yaptığı süre boyunca üniversite için güzel işler yapmaya çalıştığını belirten Yeşil, “Göreve geldiğim günden bu yana üniversitemiz için doğru ve güzel işler yapmaya çalıştık umarım başarılı olmuşuzdur.” dedi. Konuşmasının sonunda Doç. Dr. Rüştü Yeşil, veda yemeğinde bulunan ve bulunamayan herkesten helallik isteyerek teşekkür etti.
Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, yemekte genel sekreterlik görevine atanan ismi de açıkladı. Genel Sekreter Yardımcılığı görevini yürüten Mehmet Zeki Küçük’ün Genel Sekreter görevine getirildiğini belirten Rektör Karakaya, Mehmet Zeki Küçük’e yeni görevinde başarılar diledi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri