Doç. Dr. Abdullah Aydın’dan Vali Necati Şentürk'e Ziyaret

Güncel 14 Mart 2018 16:04
Videoyu Aç Doç. Dr. Abdullah Aydın’dan Vali Necati Şentürk'e Ziyaret
A
a

Uluslararası Akademik Editörlüğe yükselen Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölüm Başkanı Doç. Dr. Abdullah Aydın, Vali Necati Şentürk’ü ziyaret etti.

Daha önce iki kez hakemlikte mükemmellik ödülü verilen Doç. Dr. Abdullah Aydın, bu sefer de Asya Sanat ve Sosyal Bilimler Araştırmaları Dergisi tarafından akademik editörlüğe layık görüldü.

Dergiye gönderdiği bilimsel araştırmaları tetkik ederek nihai karar verme konumuna yükselmeyi başaran Doç. Dr. Abdullah Aydın’ı kabulünde konuşan Vali  Necati Şentürk, ilimiz üniversitesi öğretim görevlilerinin elde ettiği uluslararası başarıların kendilerini son derece memnun bıraktığını söyledi.

Adını Ahi Evan-ı Veli’den alan üniversitemizde buna benzer daha çok başarılara imza atılacağına inandığını belirten Vali  Necati Şentürk, “Üniversitemizin adının duyurulması ve uluslararası alanda tanıtımına katkı sağladığı için Doç. Dr. Abdullah Aydın’a teşekkür ediyor, başarısından dolayı kendisini tebrik ediyorum.” dedi.

Ahi Evran Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Refik Balay’ın da yer aldığı ve kendi yazdığı kitabı Şentürk'e hediye ettiği ziyaret, yapılan sohbet ile sona erdi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri