Demirli ve Çağırkan Köyleri Ziyaret Edildi

İlçelerimiz 30 Eylül 2017 13:11
Videoyu Aç Demirli ve Çağırkan Köyleri Ziyaret Edildi
A
a

Kaman Kaymakamı Murat GİRGİN, daire amirleri ile birlikte Demirli ve Çağırkan köylerini ziyaret etti ve incelemelerde bulundu.

Demirli Köyünde Köy Muhtarı Mehmet DEMİRCİ ve vatandaşlar tarafından karşılanan Kaymakam Murat Girgin, köy ile ilgili talep ve şikâyetlerini köy muhtarı ve köy halkında dinleyerek, köylü vatandaşların  talepleri arasında içme sularının yetersiz olduğu ve köyün içerisinde yapılan kanalizasyon çalışmalarından dolayı bozulan kilitli parke taşlarının yenilenmesi gerektiği yer almakta olup, talepler için gerekli çalışmaların Özel İdare Müdürlüğünce yapılacağı ifade etti. 
Daha sonra Toplu Konut İdaresince yapılması planlanan TOKİ evlerinin yapılacağı alanda gerekli incelemelerde bulunan Kaman  Kaymakamı Girgin, Demirli İlköğretim okulunu da ziyaret etti. Okul müdürü Kadir EKİN’den okul ile ilgili istek ve talepleri hususunda bilgi alan kaymakamımız daha iyi bir eğitim için gerekli çalışmaların yapılacağını söyledi. 
Kaymakam GİRGİN, ikinci ziyaretini Çağırkan Köyüne yaptı. Kaymakam, Köy Muhtarı Sinan HASKILIÇ ve köy halkı karşıladı. Köy muhtarı ve halkının istek ve şikâyetlerini burada da dinledi. 
Kaman Kaymakamı Murat Girgin ; "Amacımız İlçemize bağlı bütün köylerimizi gezmek, zamanla vatandaşların tüm sorun ve ihtiyaçlarını gidererek devletin elinin ulaşmadığı tek bir vatandaş dahi bırakmamak. Bu gün ziyaret ettiğimiz iki köyümüzde, kendilerini karşılayarak göstermiş oldukları ilgi, alaka ve misafirperverliklerinden dolayı vatandaşlarımıza teşekkür ederek köylerimizin talepleriyle ilgileneceklerini ifade etti. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Kırşehir'in Güncel Haberleri