Çocuk Gelişimi Bölümü Öğrencileri Çalıştay’da bir araya gelecek

Güncel 28 Mart 2018 13:55
Videoyu Aç Çocuk Gelişimi Bölümü Öğrencileri Çalıştay’da bir araya gelecek
A
a

Ahi Evran Üniversitesi tarafından ‘Çocuk Gelişimi Bölümü Öğrenci Temsilcileri Çalıştayı ‘gerçekleştirilecek.

Ahi Evran Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Bölümü tarafından Kırşehir Belediyesi, Bil Okulları ve Kırşehir Kent Konseyi sponsorluğunda iki gün sürecek olan ve Türkiye’nin farklı üniversitelerinden çocuk bölümü öğrenci temsilcilerinin katılacağı bir çalıştay gerçekleştirilecek.
3-4 Nisan tarihleri arasında Ahi Evran Üniversitesi Yabancı Dilleri Yüksekokulu Konferans Salonu’nda Çocuk Gelişimi bölümü öğrenci temsilcilerinin katılım göstereceği çalıştay da gençlik, çocuk ve genç, öğrencilerin akademik hayatında yaşadığı sıkıntılar,akademik hayat sonrası kariyer planı ve hedefler,öğrenci toplulukları gibi konular masaya yatırılacak.
Gençlerin dünyaya bakış açışının önemli olduğunu belirten Ahi Evran Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü Başkanı Öğretim Görevlisi Rıdvan Karabulut, “Hiçbir şey öğrenci arkadaşlarımızın kendi sorunlarını ifade etmeleri kadaretkili olamaz. Kariyer,gençlikkulüpleri,çocuk ve gençlerle ilgili konu başlıklarına baktığımızda herkes bir şey düşünüyor.Peki öğrenciler ne düşünüyor?Biraz da o açıdan bakmak istiyoruz” dedi.
Onursal Başkanlığını Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’nın üstlendiği Çalıştay’daÇalıştay Başkanı Sağlık Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Musa Özata yapacak. Aynı zamanda Düzenleme Kurulu ise şu şekilde:
Öğr. Gör. Rıdvan Karabulut Bölüm Başkanı
Öğr. Gör. Burçin Aysu Bölüm Başkanı Yard.
Öğr. Gör. Enver Türksoy Bölüm Başkanı Yard.
Öğr. Gör. Şükran Şimşek
Öğr. Gör. Nihat Köse
Öğr. Gör. Enver Şahan
Öğr. Gör. Yunus Macit
Öğrenci Temsilcisi Asude Arslan (HABER:SEMRA YILMAZ)
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri