Çocuk Akademisi çocuk korosu Konseri yapılıyor

Güncel 27 Kasım 2017 15:01
Videoyu Aç Çocuk Akademisi çocuk korosu Konseri yapılıyor
A
a

Kırşehir Belediyesi Çocuk Korosu konseri yarın Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde yapılacak.

Çocuklarımızın eğitiminin yanında sosyal anlamda da gelişimine ve eğitimine katkı sağlamak için kurduğumuz çocuk korosu çalışmaları devam ediyor diyen Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “ Kurduğumuz çocuk korosu ile çocuklarımızın müzik alanında çalışmalar yapmasını planladık. Bu yıl çocuk korusu konseri açılışını yaptığımız Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde yapılacak. Konsere tüm halkımızı davet ediyorum.
Her zaman dediğimiz bir şey var. Bir insan mutlaka hem bir sanat alanında hem de bir spor alanında kendini geliştirmeli diyen Başkan Bahçeci; Biz de Belediye olarak hem çocuklarımızın hem de diğer vatandaşlarımızın kendilerini bir sanat ve spor alanında geliştirmeleri için imkânlar tanıyoruz.
Açtığımız tenis kortları ile spor alanında kendilerini geliştirmelerini sağlıyoruz. Aile Yaşam Merkezi ve Belediye Gençlik Merkezinde devam eden çeşitli alanlardaki kurslarla her yaştan vatandaşın sosyal ve kültürel gelişimlerine katkı sağlıyoruz. Vatandaşlarımızın da Aile Yaşam Merkezi ve BEGEM’de ücretsiz olarak devam eden kurslara katılmalarını bekliyoruz.
Kurduğumuz çocuk korosunda çocuklarımız uzman eğitimcilerimiz tarafından eğitilmektedir.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri