CHP'nin 13. Kadın Kolları Kurultayında Neler Oldu?

Güncel 19 Şubat 2018 17:43
Videoyu Aç CHP'nin 13. Kadın Kolları Kurultayında Neler Oldu?
A
a

Kurultayda, Kadın Kolları Başkanlığı aday adaylarından Yenidünya, Kadın Kolları MYK Üyesi Öz'ü destekleme kararıyla adaylıktan çekildi, Mingir ise yeterli imza sayısına ulaşamadığı aday olamadı Kurultayda, mevcut başkan Köse ile Öz başkanlık için yarışacak

CHP'nin 13. Kadın Kurultayı'nda mevcut Kadın Kolları Başkanı Fatma Köse ile Kadın Kolları Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Üyesi Meltem Öz başkanlık için yarışacak.
Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu'nda devam eden kurultayda, Kadın Kolları Genel Başkanlığı için Köse ve Öz'ün yanı sıra CHP Kırşehir Kadın Kolları Başkanı Nejla Yenidünya ve Tuğba Mingir aday adaylığını resmi olarak açıklamıştı.
Listeler baskıya gönderilmeden önce Nejla Yenidünya, Öz'ü destekleme kararıyla adaylıktan çekilirken, Tuğba Mingir yeterli imza sayısına ulaşamadığı için aday olamadı. 
Adayların netleşmesinin ardından, yönetim listeleri delegelere okundu. İtirazların alınmasının ardından listelerin baskı işlemi için ara verildi. Adayların listelerinin ulaşmasının ardından delegeler, dokuz sandıkta oy verme işlemine başlayacak.CHP Kadın Kollarının kayıtlı 600 delegesi bulunuyor. (AA) 
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri