Çetinkaya ve Kahraman'dan MİDDER'e ziyaret

Güncel 12 Ocak 2018 09:14
Videoyu Aç Çetinkaya ve Kahraman'dan MİDDER'e ziyaret
A
a

AK Parti Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya ve Nallıhan Kaymakamı Murat Kahraman, 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği (MİDDER) Ankara İl Başkanı Özgür Elver’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Çetinkaya, Türkiye açısından ikinci bir kurtuluş mücadelesi gibi kabul edebilecek 15 Temmuz sürecinin hafızalardan hiçbir zaman silinmemesi gerektiğini söyledi. 
15 Temmuz’da milletin tankları ve silahlarıyla millete karşı haince ve teröristçe bir darbe girişiminde bulunulduğunu hatırlatan Çetinkaya, şunları kaydetti:
"Bu girişim liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın cesareti, milletimizin cesareti ve yürekliliği ile meydanlara inmesiyle başarısız oldu. Ancak bu bilinci bizlerin hafızalarımızda her zaman için muhafaza etmemiz gerekiyor."  
Nallıhan Kaymakamı Murat Kahraman da çalışmalarından MİDDER'e başarılar dileyerek, "MİDDER, Türkiye bayrağına ve değerlerine sahip çıkıyor. Bunu da en son olarak 15 Temmuz gecesi birlik ve beraberliği ile göstermiştir. Bu da dosta güven, düşmanlarımıza da korku salmış oldu.
Bizler hazırız. Türkiye üzerinde farklı oyun oynamak isteyenler bilsinler ve görsünler ki, bu millet diri bir şekilde ayaktadır. Yeni bir kalkışma yapacak olurlarsa kale gibi 80 milyon vatandaş dimdik karşılarında olacağız." diye konuştu. 
MİDDER Ankara İl Başkanı Elver ise halkın seçtiği bir yönetime karşı devletin silahlı kuvvetlerine sızmış hainlerce darbe girişiminde bulunulduğunu hatırlatarak, "Bundan sonra Allah nasip ederse devletimize hizmet zamanıdır. Bundan sonra sahada olma, 15 Temmuzların, hain işgal girişimlerinin bir daha yaşanmaması için bir ve beraber olma zamanıdır." ifadelerini kullandı. (AA)  
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri