Çalışkan'dan Kayseri Çıkarması

Politika 17 Mayıs 2017 08:14
Videoyu Aç Çalışkan'dan Kayseri Çıkarması
A
a
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü'nün Danışmanları 23. ve 24. Dönem Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan ve 24. Dönem Milletvekili Mustafa Bilici ile Bakan Danışmanı Erol Baykara, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (OSB), Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) ve Kayseri Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Kamil Akçadırcı'yı ziyaret ettiler.
Ziyaretçi heyet, Kayseri Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü tarafından yaptırılan 15 Temmuz Şehitler Parkı'nı ziyaret ederek dua okudular. Kırşehir eski Milletvekili Abdullah Çalışkan, dua sonrasında yaptığı açıklamada, İç Anadolu'nun en büyük Türk Bayrağı projelerinden, 70 metre yüksekliğinde ve 600 metrekare alana sahip, 15 Temmuz Şehitler Parkı'nı çok beğendiğini söyledi.
Kırşehir eski Milletvekili Abdullah Çalışkan ve 24. Dönem Milletvekili Mustafa Bilici ile Bakan Danışmanı Erol Baykara, daha sonra Mimarsinan OSB'yi ziyaret etti.  Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Oğuzbaş ve yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette; Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi'nin  genel durumu, yapılan yatırımlar ve mevcut projeler hakkında  Bakanlık Danışmanlarına bilgiler sunularak Üretim Reform Paketi Kanun Tasarısı Taslağı ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.
Kayseri Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Kamil Akçadırcı, TSE İl Koordinatörü Mahmut Ulaş, KOSGEB İl Müdürü Ahmet Özbekler, OSB Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri, Bölge Müdür ve Yardımcısı ile OSB’de muhtelif sektörlerde faaliyet gösteren sanayicilerin de hazır bulunduğu ziyarette, Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan tarafından; sanayinin ihtiyaç ve beklentileri, OSB tarafından yürütülen uygulamaya dönük projeler hakkında Bakanlık Danışmanlarına bilgiler sunuldu ve görüş alışverişinde bulunuldu.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri