Boztepe SYDV’ den Eğitime Destek

Güncel 10 Şubat 2018 11:26
Videoyu Aç Boztepe SYDV’ den Eğitime Destek
A
a

Eğitime destek kampanyası kapsamında, Boztepe Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının girişimleri üzerine, LC Waikiki firması tarafından, Boztepe merkez ve köylerinde 6 okulda eğitim gören 499 öğrenciye dağıtılmak üzere giyim malzemesi gönderildi.

. İçerisinde kaban, mont, pantolon, kazak, ayakkabı oluşan ve üzerlerinde isimleri yazılı paketler şeklinde gönderilen giyim yardımları öğrencilere dağıtıldı. Eğitime verdiği desteklerinden dolayı LC Waikiki firması yönetim kuruluna teşekkür eden Kaymakam Sedat Özdemir, yaptığı açıklamada “Kaymakamlığımız Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı girişimleri ile öğrencilerimize yaptıkları bu anlamlı ve örnek tavırlarından dolayı eğitim gönüllüsü LC Waikiki firmasına şahsım ve Boztepeliler adına teşekkür ediyorum” dedi. Okullarda gerçekleştirilen yardım dağıtımına İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Hüseyin Baki,  İlçe Milli Eğitim Müdür V. Cemil Düğer, Okul Müdürleri ve öğrenciler katıldı.
 
 
1000
icon
YARDIM 12 Şubat 2018 09:40

BU YARDIM HER SENE BÜTÜN İL VE İLÇELERDE YAPILMAKTADIR ? NEDEN DAHA ÖNCEKİ YILLARDA HABERİNİ YAPMADINIZ ? ÇÜNKÜ İŞİNİZE GELMİYOR..BU HABERİ YAPMANIZ DA SAÇMA. VEREN EL ALAN ELİ BİLMEZ ŞİARINDAN HABERSİZSİNİZ...HAYRIN REKLAMI MI OLUR ????

0 2 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri