Boztepe Halk Eğitim Müdürlüğünden Kermes Düzenlendi

Güncel 7 Mayıs 2018 16:06
Videoyu Aç Boztepe Halk Eğitim Müdürlüğünden Kermes Düzenlendi
A
a

Kırşehir'in Boztepe İlçesi Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından Türk Silahlı Kuvvetlerine Destek Kermesi yapılmış elde edilen gelirler, Mehmetçik Vakfına bağışlanmıştır.

Düzenlenen Kermes programına Boztepe Kaymakamı Sedat Özdemir, Belediye Başkanı Ramazan Aydın, İlçe Jandarma Komutanı Ahmet Çoban, İlçe Emniyet Amiri Vekili Cuma Erman, İlçe Daire Amirleri ve Boztepe Halkı katıldı. Boztepe Kaymakamı Özdemir’ in ve Belediye Başkanı Ramazan Aydın’ ın açılışını yaptığı kermese Boztepe halkının ilgisi yoğundu. Kimisi evinden harçlıklarını, kimisi yiyeceğini, emeğini, kimisi de el emeği göz nuru yaptığı ürünleri bağışladı.
        Özdemir’ in yapmış olduğu konuşmada “Bu anlamlı ve özel kermese, Boztepe halkının maddi ve manevi destekleri Milli ruhun çok güçlü ve halen daha dipdiri olduğunun bir göstergesi olmuştur. Ülkemizde birliğin ve beraberliği en yoğun hissedilmesi gereken bu günlerde, halkın gösterdiği bu hassasiyet kesinlikle gurur verici olmuştur. Geçmişte olduğu gibi bugünde halkımız Milli değerlerine sahip çıkmıştır. Kermesi organize eden ve bizleri ortak değerlerimizde birleştiren, Halk Eğitimi Merkezine başarılı çalışmaları için teşekkür ederiz. Bu Kermesin başından sonuna kadar gönül vererek katılan, çalışan, emek ve destek veren Boztepe Halkına saygı ve gururla teşekkürlerimizi sunarız.”  dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri