Boztepe'de Yaşlılar Haftası Etkinlikleri Devam Ediyor

Güncel 29 Mart 2018 14:14
Videoyu Aç Boztepe'de Yaşlılar Haftası Etkinlikleri Devam Ediyor
A
a

Her yıl 18-24 Mart tarihleri arasında düzenlenen “Yaşlılar Haftası” kapsamında Boztepe Kaymakamı Sedat Özdemir ve Eşi, Belediye Başkanı Ramazan Aydın ve Eşi ile birlikte Boztepe Yenimahalle de ikamet eden Boztepe’nin en yaşlısı olarak bilinen Abdullah Saylam’ı evinde ziyaret ettiler.

Ziyarette Abdullah Saylam ve Eşi’ ne, Aliağaoğlu Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan el kuklaları ile Belediye Başkanlığı tarafından Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye edildi.
Boztepe Kaymakamı Sedat Özdemir yaptığı açıklamada, " Tüm yaşanmışlıklarıyla, geçmişle gelecek arasında bir köprü vazifesi gören, gelenek ve göreneklerimizin gelecek nesillere aktarılmasını sağlayan yaşlılarımız, saygı duyulması gereken özel insanlardır.” Dedi. ihtiyaç halinde her zaman yanlarında olacaklarını ve bütün sıkıntıları ile ilgileneceklerini, kapılarının kendilerine her zaman açık olduğunu belirtti. 
Yine yaşlılar haftası kapsamında Boztepe'de Aliağaoğlu Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan pano çalışması Boztepe Kaymakamlığı giriş katında sergilendi.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri