Boztepe’de Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu coşkusu

Güncel 26 Ocak 2018 16:00
Videoyu Aç Boztepe’de Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu coşkusu
A
a

Boztepe Belediye Başkanı Ramazan Aydın Boztepe vatandaşları Nihat Hatipoğlu ile buluşturdu. Boztepeliler Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile unutulmaz bir gece yaşadı.

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, Boztepe Belediyesi tarafından organize edilen “EL METİN” programı dolayısıyla Boztepelilerle buluştu. Programa Belediye Başkanı Ramazan Aydın, Boztepe Kaymakamı Sedat Özdemir ve 24.01.2018 Çarşamba Akşamı Boztepe Kapalı Spor Salonu’nda Saat: 19.00 da yapılan programda konuşan Belediye Başkanı Ramazan Aydın, “Böyle bir etkinliği ilçemizde yapmakla sevinç ve gurur duyuyoruz. Güzel Boztepe’mizin bu tür etkinliklere her zaman ihtiyacı olduğunu biliyoruz. İnşallah elimizden geldiği müddetçe bu tür etkinlikleri yapmayı planlıyoruz. Boztepe'de hizmetleri götürdüğümüz gibi, kültürel faaliyetlerde de bulunuyoruz. Sayın Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu hocamızı sizlere inşallah muhteşem bir konferans verecektir. Hepinize Güzel bir gece geçirmenizi diliyor. Bu Soğuk ve Karlı havaya rağmen buraya gelerek bizleri yalnız bırakmayan siz değerli İlçemiz halkına çok teşekkür ediyorum güzel bir gecemizi diliyor ” dedi.
Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ve Tasavvuf Sanatçısı Ahmet Kemal Bacak tarafından Boztepe Kapalı Spor Salonu'nda binlerce Boztepelinin katıldığı programda Peygamber efendimizin hayatı ve yaşam tarzı anlatıldığı güzel bir konferans verildi. 
Program sonunda Boztepe Belediye Başkanı Ramazan Aydın ve Boztepe Kaymakamı Sedat Özdemir tarafından Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’na ve Tasavvuf Sanatçısı Ahmet Kemal Bacak’a çeşitli hediyeler takdim edildi.(HABER MERKEZİ)
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri