Boztepe Belediye Başkanı Aydın’dan Bayram Mesajı

Güncel 14 Haziran 2018 12:30
Videoyu Aç Boztepe Belediye Başkanı Aydın’dan Bayram Mesajı
A
a

Boztepe Belediye Başkanı Ramazan Aydın, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Boztepe Belediye Başkanı Ramazan Aydın, mesajında; “Birlik ve beraberliklerin pekiştiği bayram günlerinin iyi değerlendirilmesi gerektiğini vurgulayarak “Ramazan ayının Barış, Kardeşlik ve Bereket iklimini tüm benliğimizle idrak edip yaşamanın huzuruyla mübarek bir bayram gününe daha kavuşmanın büyük mutluluğunu yaşıyoruz.
     İçerisinde sayısız güzellikleri barındıran bayramlar, İnsanları birbirine yakınlaştıran, Kucaklaştıran ve Toplumsal barışı pekiştiren çok anlamlı günlerdir. Dargınların barıştığı, dayanışma duygularının yoğunlaştığı, Birlik ve Beraberliğin pekiştiği bu bayramda birbirimizi sevgiyle ve sevinçle kucaklamalıyız. Toplumsal yapımızı güçlendiren bayramların getirdiği Barış, Huzur, Kardeşlik ortamının değerini iyi bilmeli ve bu anlamlı günleri ruhuna uygun şekilde değerlendirmeliyiz” dedi.
    Belediye Başkanı Ramazan Aydın: Bu düşüncelerle Başta Boztepeli hemşerilerimizin ve İslam âleminin mübarek Ramazan Bayramı’nı kutluyor, bu güzel bayram coşkusunun Kardeşliğimizi daha da güçlendirmesini, hem Milletimiz hem İslam âlemi hem de İnsanlık için Barış, Huzur ve Refaha vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı. (Haber Merkezi)
 
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri