Bir ayda 102 bin hastaya hizmet

Güncel 8 Şubat 2018 17:48
Videoyu Aç Bir ayda 102 bin hastaya hizmet
A
a

AEÜ Eğitim ve Araştırma Hastanemizde Ocak Ayında 102 Bin Hastaya Sağlık Hizmeti Sunuldu

Kırşehir Sağlık İl Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Ocak ayında rekor sayıda hastaya sağlık hizmeti sunuldu. 2017 yılı Ocak ayı verilerine göre başvuru sayısında %21'lik bir artış meydana geldi.

2018 yılı Ocak ayında Acil Servis'e 28 bin 434 başvuru, polikliniklere 70 bin 862 başvuru yapıldı. Ayrıca 3 bin 63 hastaya yataklı servislerde sağlık hizmeti sunuldu.

Toplam 102 bin 359 hastaya sağlık hizmeti sunan tüm hastane çalışanlarına emeklerinden dolayı teşekkür eden ve konuyla ilgili açıklama yapan İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Suat Türkoğlu; "Hedefimiz Kırşehir'de, hasta ve çalışan memnuniyetini en üst seviyelere çıkararak bünyemizdeki sağlık tesislerinden verilen hizmet kalitesini daha çok artırarak hasta sevkinin önüne geçebilmektir.

Tüm sağlık tesislerimizde hizmet kalite standartlarını en üst seviyeye çıkarmak ve hastalarımızın memnuniyetini arttırmak için canla başla çalışıyoruz. Bu  gayret ve özveriyi gösteren tüm personellerimize ve bize güvenerek sağlıklarını emanet eden hasta ve hasta yakınlarına teşekkür ediyorum. Tedavi için gelen tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum." ifadelerine yer verdi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri